موج
کدخبر : ۲۷۷۲۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277257

سلطانی فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: در خصوص تیم ملی بزرگسالان هم در جریان هستم با تعدادی مربی خوب و دارای کارنامه مذاکراتی انجام شده که امیدواریم با بررسی‌های دقیق در اینده نزدیک گزینه نهایی را اعلام کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص تعیین تکلیف نهایی هدایت تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان و امید با بیان اینکه در جریان هستم که مسئولان فدراسیون فوتبال با جدیت پیگیر این موضوع هستند، گفت: با تعدادی از مربیان خیلی خوب خارجی در این خصوص مذاکراتی داشته و به تفاهماتی رسیده اند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوار هستیم ظرف روز‌های آینده این مذاکرات به نتیجه نهایی برسد و هم سرمربی تیم بزرگسالان و هم سرمربی تیم المپیک ما انتخاب شوند. ما بیش از چهل سال است که به بازی‌های المپیک صعود نکرده ایم و آخرین حضورمان در مسابقات ۱۹۷۶ مونترال بود. فکر می‌کنم دیگر زمان آن رسیده با توجه به استعداد‌های جوانی که در رده‌های نوجوانان و جوانان در اختیار داریم با بکارگیری یک مربی خوب بتوانیم به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم و نتایج خوبی هم بگیرم.

سلطانی فر در پایان تاکید کرد: در خصوص تیم ملی بزرگسالان هم در جریان هستم با تعدادی مربی خوب و دارای کارنامه مذاکراتی انجام شده که امیدواریم با بررسی‌های دقیق در اینده نزدیک گزینه نهایی را اعلام کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج