موج
کدخبر : ۲۷۳۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273465

گتوزو:

سرمربی میلان گفت: بازیکنان میلان باید برای این پیراهن تلاش زیادی از خود نشان دهند و از جان مایه گذارند. مربیان و بازیکنان می آیند و می‌روند و این باشگاه است که باقی می‌ماند. ما وظیفه داریم که در هر دیداری نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از مدیاست، یوونتوس و لاتزیو در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سی و دوم رقابت های سری A به مصاف هم رفتند و در نهایت یوونتوس توانست با یک گل به پیروزی برسد. این دیدار بسیار پربرخورد بود و بازیکنان هم با هم درگیر شدند.

جنارو گتوزو، سرمربی میلان بعد از این بازی، گفت‌: خودم از ناحیه زانو بعد از این که برای آرام کردن بازیکنان به طرف زمین دویدم مصدوم شدم. نتوانستم از روی نیمکت چنین صحنه‌های را تحمل کنم. وقتی بازیکن بودم چنین صحنه‌های من را خشمگین می‌کرد و حتی گاهی اوقات بازیکنان را می‌زدم اما در حال حاضر به خوبی این را می دانم که اگر سیلی به یک بازیکن بزنم او هم جواب من را می‌دهد. بازیکنان بدن آماده‌تری نسبت به من دارند و این طبیعی است.

او در ادامه اضافه کرد: خوشحال هستم که توانستیم این پیروزی ارزشمند را به دست آوریم. به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم و خوشبختانه به آن هم دست پیدا کردیم. برای پیروز شدن برابر لاتزیو باید از همه نظر خوب بود. در دیدار برابر یوونتوس هم نشان دادیم که تیم خوب و با کیفیتی هستیم. هافبک‌های ما در دیدار امشب بسیار خوب بودند و نبض بازی را در دست گرفتند.

گتوزو در پایان، گفت‌: بازیکنان میلان باید برای این پیراهن تلاش زیادی از خود نشان دهند و از جان مایه گذارند. مربیان و بازیکنان می آیند و می‌روند و این باشگاه است که باقی می‌ماند. ما وظیفه داریم که در هر دیداری نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

سرمربی میلان درباره آسیب‌دیدگی رومانیولی هم، اضافه کرد: آسیب‌دیدگی او جدی نیست. رومانیولی کمی درد می‌کشید و ترجیح دادم که او را تعویض کنم.

میلان با پیروزی که در این دیدار به دست آورد به رده چهارم جدول رده‌بندی صعود کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها