موج

لیگ قهرمانان آسیا؛

پرسپولیس و پاختاکور در چارچوب دیدار‌های هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌ های فوتبال پرسپولیس و پاختاکور در چارچوب دیدار‌های هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف هم رفتند.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، مهدی ترابی، بشار رسن، ماریو بودیمیر و علی علیپور

ترکیب پاختاکور:

سانجار کوانتور، فرخ سایفیف، سردار صبریخاچیف، شرزود آزاموف، مرات بایکامو، دوستونبک خامادوف، ایگر کریمیتس، دراگان سران، جلا‌ل‌الدین ماشاریپوف، صدرالدین عبدالایف، علیونف

نیمه اول

دقیقه 4 (پرسپولیس صفر - پاختاکور یک/ بیکمائف): اشتباه شجاع خلیل زاده در سمت راست خط دفاع فرصت ارسال در اختیار بازیکنان پاختاکور قرار داد و ضربه سر مهاجم این تیم به تیر دروازه خورد و در برگشت بیکمائف دروازه خالی را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 7: همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس توپ را زیر پای مهدی ترابی انداخت و این بازیکن از پشت محوطه جریمه یک شوت فنی زد که گلر پاختاکور توپ را به سختی به کرنر فرستاد.

دقیقه 8: ضربه کرنر ارسالی از سمت راست روی دروازه پاختاکور روی سر کامیابی‌نیا نشست ولی این بازیکن ضربه اش در چهارچوب نبود.

دقیقه 10: ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه روی دروازه پرسپولیس با خروج اشتباه بیرانوند می‌رفت تبدیل به گل دوم پاختاکور شود ولی ضربه سر دراگران سران در چهارچوب نبود.

دقیقه 24 (پرسپولیس یک - پاختاکور یک/ ماریو بودیمیر): همکاری خوب پرسپولیسی‌ها در محوطه جریمه پاختاکور توپ را زیر پای بودیمیر انداخت و این بازیکن با ضربه ای دقیق و زمینی دروازه پاختاکور را باز کرد.

دقیقه 26: شوت بودیمیر با برخورد به مدافع پاختاکو راهی کرنر شد.

دقیقه 45: شوت از راه دور بازیکنان پاختاکور روی ضربه ایستگاهی را بیرانوند با واکنش به موقع به کرنر فرستاد.

نیمه نخست بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه 51: کرنر ارسالی از سمت راست روی دروازه پاختاکور از سوی بشار رسن با ضربه سر کامیابی‌نیا همراه بود که با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 52: بودیمیر با قدرت بدنی توپ را در اختیار گرفت و به روی دروازه پاختاکور ارسال کرد اما دروازه بان تیم میهمان با واکنش خوب مانع از گلزنی شد.

دقیقه 54: سانتر بشار رسن از روی نقطه کرنر و ضربه سر کمال کامیابی نیا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 72: شوت آرام علی علیپور در دستان دروازه بان پاختاکور قرار گرفت.

دقیقه 73: سانتر خطرناک بازیکنان پاختاکور موقعیت گلی را روی دروازه پرسپولیس به وجود آورد که با ضربه بازیکنان ازبک به بیرون رفت.

دقیقه 80: شوت آرام بشار رسن در اختیار سنجایف قرار گرفت.

دقیقه 83: ضربه سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه پاختاکور با اختلاف فراوان راهی اوت شد.

دقیقه 86: ارسال مهدی ترابی با ضربه سر علی علپیور از بالای دروازه پاختاکور بیرون رفت.

دقیقه 88: سروش رفیعی جای بشار رسن را گرفت.

و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها