موج

دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور با قهرمانی تیم پاس ناجا به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، در فصل جاری لیگ برتر وشوو ، تیم های پارس جنوبی ، پاس ناجا، دانشگاه آزاد، مقاومت تهران، هیات البرز، هیات هرمزگان و شهدای زینبیه میانه حضور داشتند و در یک گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم رفتند.

امروز و در روز پایانی این رقابت‌ها، در حساس‌ترین دیدار تیم صدرنشین پاس برابر پارس‌جنوبی که مدافع عنوان قهرمانی بود به میدان رفت که این دیدار در مجموع 2 بخش ساندا و تالو با تساوی 7 بر 7 همراه شد.

پاس در بخش ساندا عملکرد بهتری داشت و این تالوکاران تیم پارس‌جنوبی بودند که اجازه ندادند تا تیمشان با شکست مواجه شود.

این دیدار در نهایت با تساوی به اتمام رسید تا قهرمان شاگردان «حمیدرضا منصوریان» در تیم پاس ناجا قطعی شده و نوار قهرمانی‌های متوالی پارس جنوبی در لیگ برتر، قطع شود.

پارس جنوبی که قهرمانی را از دست رفته می دید در دیگر دیدار امروز برابر دانشگاه آزاداسلامی که با هدایت «کیوان شیرآقایی» عملکرد خوبی داشت نیز با حساب 8 بر 6 شکست خورد.

البته نباید ناگفته بماند که پارس جنوبی امسال با هدایت حسین اوجاقی دست به جوانگرایی زد و خیلی از ستاره های سال‌های اخیر خود را به دلایل مختلف از دست داد. جالب اینکه برخی از همین بازیکنان جدا شده از پارس جنوبی به عنوان سرباز به پاس ناجا نقل مکان کرده بودند و جزو دلایل اصلی قهرمانی این تیم بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها