موج

شیما صفایی و پریناز حاجیلو با کسب پیروزی در مرحله مقدماتی مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی جمهوری چک، راهی مرحله دوم این رقابت‎ها شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، در چارچوب مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی چک که از روز گذشته آغاز شد و در مرحله مقدماتی، پریناز حاجیلو در اولین دیدار مقابل نماینده ولز به برتری دست یافت اما نتیجه رقابت با ورزشکاران چک و ژاپن را واگذار کرد. با این حال وی به عنوان نفر دوم گروه خود از مرحله مقدماتی صعود کرد. 

شیما صفایی هم در مرحله مقدماتی مسابقات مقابل نمایندگان سنگاپور و نروژ به برتری دست یافت اما مقابل نماینده کشور میزبان متحمل شکست شد. صفایی هم با این عملکرد به عنوان بازیکن صدرنشین گروه از مرحله مقدماتی صعود کرد.

مریم فرعی دیگر نماینده ایران در رقابت های اوپن چک است که نتوانست در مرحله مقدماتی دیدارهای انفرادی، نتایج لازم را برای صعود کسب کند. 

مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی چک امروز پنجشنبه با برگزاری دیدارهای مرحله دوم و جدول اصلی پیگیری می شود. در این مرحله از رقابت ها پریناز حاجیلو به مصاف به مصاف حریفی از رومانی می رود و شیما صفایی هم با نماینده ایتالیا دیدار خواهد داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها