موج
کدخبر : ۲۵۳۷۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-253784

شب گذشته تیم یوونتوس در زمین فیورنتینا توانست اولین شکست خانگی این تیم را در خانه با دبل رونالدو به شاگردان استفانو پیولی تحمیل کند.

به گزارش خبرگزاری موج، یوونتوس موفق شد در دیداری دشوار در خانه فیورنتینا با 3 گل به پیروزی برسد و با 40 امتیاز فاصله خود را با دیگر رقیبان خود زیاد کند.

در ادامه روند نتایج بسیار خوب بیانکونری، آنها در دیداری دشوار در فلورانس و شرایطی که فیورنتینا این فصل در خانه هرگز مغلوب نشده بود، اولین شکست آنها را در خانه رقم زدند و صدرنشینی خود را جدول سری آ ایتالیا تثبیت کردند.

اولین فرصت بازی در دقیقه 3 و برای فیورنتینا ایجاد شد اما ارسال بیراگی و ضربه بناسی راهی به دروازه یوونتوس نیافت. در دقیقه 17 کریستیانو رونالدو می توانست دروازه فیورنتینا را باز کند اما توپ در موقعیتی مناسب روی پای این ستاره پرتغالی جفت و جور نشد و ضربه او به بیرون رفت.

در ادامه یوونتوس حملات خود را ادامه داد و در دقیقه 31 به گل رسید. بنتاکور پشت محوطه فیورنتینا صاحب فرصت شد و با یک ضربه زمینی و دقیق به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول تیمش گشت.

3 دقیقه بعد فیورنتینا فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه کیه زا در مقابل دروازه با عکس العمل دیدنی شزنی همراه شد و این فرصت از دست رفت.

در اواخر نیمه اول رونالدو با یک ضربه ایستگاهی دروازه حریف را تهدید کرد اما حضور به موقع مدافعان فیورنتینا مانع گلزنی او شد و نیمه نخست با برتری 0-1 یوونتوس به اتمام رسید.

فیورنتینا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 55 می توانست به گل تساوی برسد اما ضربه ویتور هوگو توسط شزنی و با کمک مانژوکیچ دور شد.

در دقیقه 64 رونالدو باز هم با یک ضربه ایستگاهی فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما این بار ضربه او توسط لافونت دفع شد و دروازه فیورنتینا بسته ماند.

اما در دقیقه 75 یوونتوس به گل دوم رسید. ضربه آکروباتیک کیه لینی با حضور تاثیرگذار رونالدو و در شلوغی مقابل دروازه به شکل اتفاقی تبدیل به گل دوم یوونتوس شد.

اما این پایان کار نبود و یوونتوس در دقیقه 80 صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که رونالدو پشت توپ قرار گرفته و آن را تبدیل به گل کرد.

در اواخر بازی فیورنتینا تلاش زیادی برای کاهش اختلاف داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت یوونتوس با نتیجه مقتدرانه 0-3 در فلورانس به برتری رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها