موج
کدخبر : ۲۵۲۵۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-252512

مهدی تاج:

مهدی تاج درباره وضعیت ادامه فعالیتش در فدراسیون فوتبال گفت: تا الان که در فدراسیون ایستادیم بر اساس قانون کار می کنیم چون قانون منع به کارگیری بازنشستگان اجرایی نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی تاج در خصوص قانون منع به کار گیری بازنشستگان گفت: از ۹ نفر عضو، ۶ نفر بازنشسته هستند. اگر قانون بگوید اینها شغل است، یک تعریف دیگری دارد. اگر شغل تلقی نکند تعریف دیگری دارد. اینها را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کردیم و آنها هم دنبال راه حل منطقی هستند.

وی افزود: فدراسیون فوتبال فراتر از قانون نیست و قانون حاکمیت اصلی است. اجرای قانون برای همه الزام آور است. تا الان که در فدراسیون ایستادیم بر اساس قانون کار می کنیم چون قانون منع به کارگیری بازنشستگان اجرایی نشده است. اگر قانون اجازه ندهد کسی در فدراسیون نمی ماند و فدراسیون باید طبق قانون اداره شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بنده یک دوره در فولاد مبارکه بودم. یک زمانی تقاضای بازنشستگی کردم ولی آن مدت پر نشده بود.

تاج درباره اینکه کار در فدراسیون فوتبال شغل تلقی نمی شود، گفت: قانون تصدی شغل هم دارد. حقوق نمی گیرم ولی نمی شود شغل را هم تصاحب کرد.

وی درباره انتشار مصاحبه اینفانتینو رئیس فیفا درباره تعلیق فوتبال ایران، گفت: فیلم مصاحبه آقای اینفانتینو را همه داشتند. کسی هم منتشر نکرد. این فیلم توسط یک نماینده مجلس منتشر شد. دلمان نمی خواست در فضای مجازی التهاب ایجاد شود. ما حتی هنوز جواب نامه خانم «فاطما» دبیر کل فیفا درباره وضعیت فدراسیون را نداده ایم. تمام همکاری های لازم را داشته ایم چون فوتبال نباید آسیب ببیند.

رئیس فدراسیون فوتبال که با رادیو جوان گفتگو کرده است، درباره وضعیت تیم ملی فوتبال برای جام ملت های آسیا یادآور شد: یک زمانی دنبال این بودند که باید کی روش را رد کرد. آن زمان صبوری کردیم و حاصلش بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی شد. ما نه قبل از انقلاب این نتایج را داشتیم نه بعد از انقلاب. امیدواریم در جام ملتها از شرایط فنی کی روش استفاده کنیم و قهرمان شویم.

وی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی قبل از جام ملت ها تاکید کرد: بازی با تیم های آسیایی بهتر است. دنبال یک تیم دیگر هم هستیم ولی فدراسیون با مشکلاتی مواجه است که با بعضی کشورها نمی توانیم راحت بازی کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا علیرضا بیرانوند در لیست بهترین بازیکنان سال آسیا قرار نگرفته است، گفت: پیگیر این موضوع بودم و آنرا دنبال کردم. علیرضا بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا و شاید یکی از بهترین دروازه بان های دنیا باشد. حالا اینکه AFC به چه نتیجه ای رسیده است را باید از آنها پرسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج