موج
کدخبر : ۲۵۱۶۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-251675

حرکات عجیب سرمربی تیم ملی ایران ادامه دارد؛

سرمربی تیم ملی ایران به اقدامات عجیب خود ادامه می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت گاردین ترینیداد و توباگو، کارلوس کیروش در اقدامی کیروشی با رسانه های ترینیداد و توباگو در رختکن ورزشگاه آزادی به مصاحبه با رسانه های ترینیداد و توباگو پرداخت.

کی‌روش در حالی به سؤالات خبرنگاران خارجی پاسخ داد که رسانه‌های داخلی را تحریم کرده و در پایان بازی از هم حاضر به شرکت در کنفرانس خبری نشد.

سایت گاردین ترینیداد و توباگو با «نادر» توصیف کردن مصاحبه دستیار سابق سرالکس فرگوسن و یک ارزیابی مثبت از بازی، به نقل از کی‌روش نوشته است: امروز متأسفانه چمن ورزشگاه برای دو تیم از کیفیت بالایی برخوردار نبود چون در ایران خیلی باران باریده اما من فکر می‌کنم که با این حال این بازی برای دو تیم منفعت‌هایی داشت. ما از سال 2014 با یکدیگر روبه‌رو نشده بودیم. خیلی چیزها عوض شده، برخی از بازیکنانی که آن سال با آنها روبه‌رو شدیم هنوز هم در تیم ملی ترینیداد و توباگو هستند و دو سه بازیکن هم از آن بازی هنوز در تیم من حضور دارند اما همه با همان کیفیت و با همان رویکرد بازی می‌کنند. داشتن فرصت بازی مقابل ترینیداد و توباگو فوق‌العاده‌ بود.

کی‌روش ادامه داد: از توانایی تیم ملی ترینیداد برای جنگیدن، برای بازی کردن و برای ضدحمله زدن تحت تأثیر قرار گرفتم. مطمئنم اگر شرایط مساعد بود، دو تیم عملکرد بهتری ارائه می‌کردند. متأسفانه وضعیت چمن خوب نبود و برای بازیکنان تکنیکی ایران و مخصوصاً بازیکنان تکنیکی ترینیداد، به نمایش گذاشتن مهارت‌های‌شان غیرممکن بود. فکر می‌کنم که شما آینده خوبی پیش رو دارید. می‌خواهم قدردانی‌ام را بابت داشتن این فرصت برای کار در کنار ترینیداد و توباگو ابراز کنم. این فرصت همیشه برای بازیکنان ما استثنایی بود چون در این تیم بازیکنان تکنیکی، سرعتی، با انگیزه و با قدرت بدنی هستند و چنین بازی‌هایی همواره برای ما فرصت یادگیری و پیشرفت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها