موج
کدخبر : ۲۳۷۲۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-237243

سرمربی جدید رئال مادرید؛

سرمربی رئال مادرید گفت: می‌خواهم از بازیکنانی که در اختیار دارم بیشترین استفاده را ببرم و ما بازیکنان فوق العاده ای داریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، یولن لوپتگی در نخستین بازی‌اش به عنوان سرمربی رئال مادرید در یک بازی دوستانه مقابل منچستریونایتد شکست را تجربه کرد. این دیدار با پیروزی ۲ بر یک شاگردان ژوزه مورینیو به پایان رسید.

وی پس از این بازی گفت‌: حریف پیش از رویایی با ما چند بازی دوستانه انجام داده بود و به همین خاطر از لحاظ جسمانی و تکنیکی آماده‌تر بود. آنها تنها دو ضربه به سمت دروازه‌مان زدند. ما تیم با شخصیتی بودیم. در نیمه دوم با تیمی به میدان رفتیم که میانگین سنی‌اش به ۲۰ سال می‌رسید.

سرمربی رئال مادرید در مورد بازی وینیسیوس اظهار داشت: این بازیکن نمایش خوبی داشت و بازی قابل قبولی ارائه داد.

لوپتگی به امضای قرارداد با بازیکن جدید اشاره کرد و گفت‌: می‌خواهم از بازیکنانی که در اختیار دارم بیشترین استفاده را ببرم. از تیمی که در اختیار دارم خشنود هستم. ما بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم و می‌خواهم یک تیم بزرگ از لحاظ گروهی بسازم. در این میان گرت بیل نیز حضور دارد.

او افزود: در مورد تیبو کورتوا که متعلق به تیم ما نیست، حرفی نمی‌زنم. ما دروازه‌بانانی در اختیار داریم  که خیلی خوب هستند.

لازم به توضیح است، ژوزه مورینیو به دفاع از سرمربی اسپانیایی در رابطه با امضای قرارداد با مادرید در زمان حضورش در لاروخا پرداخته و گفت‌ه است که در سال ۲۰۱۰ هنگامی که سرمربی اینتر بود با رئال مادرید قرارداد امضا کرد و این کار غیر حرفه‌ای نیست. لوپتگی در این رابطه اظهار داشت: از مورینیو تشکر می‌کنم. او یک مربی حرفه‌ای از همه لحاظ است. با این حال این قضیه به گذشته مربوط است. اکنون من در شرایط فوق‌العاده‌ای به سر می‌برم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها