ترکیب احتمالی پرتغال مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال پرتغال در دومین بازی از گروه دوم جام جهانی 2018 روسیه امشب پس از بازی ایران و مراکش به مصاف اسپانیا خواهد رفت.

فرناندو سانتوس نگاه متفاوتی به این بازی دارد. او به خوبی می داند اسپانیا تیم بسیار سرسختی است و گرفتن یک امتیاز از این تیم قدرتمند، نمی تواند نتیجه بدی باشد. بنابراین، بعید است سلسائوی اروپا، در این مسابقه بی گدار به آب بزند.

در ماه های اخیر، پرتغال را اکثر با 4 مدافع، 4 هافبک و 2 مهاجم دیده ایم. روی پاتریسیو همچنان گلر اول پرتغالی است و خیال خداحافظی ندارد. یک خط جلوتر، دو مدافع باتجربه یعنی خوزه فونته و په په حضور دارند و سدریک سوارز و رافائل گوئررو مدافع راست و چپ هستند.

خط هافبک پرتغال در بخش هایی از مسابقه لوزی و گاهی خطی می شود. ویلیام کاروالیو، هافبک دفاعی این تیم است و وظیفه جنگندگی، توپ گیری و خراب کردن بازی حریف را دارد. در کنار یا مقابل او، ژوآ موتینیو مغز متفکر تیم ملی پرتغال حضور دارد و تمایلش به بازیسازی است.

در راست برناردو سیلوا ستاره تیم منچستر سیتی بازی خواهد کرد و در چپ، شماره 10 ژوآ ماریو حاضر است. در خط حمله نیز گونسالو گوئدس و کریستیانو رونالدو بازی خواهند کرد. البته شاید آندره سیلوا جای گوئدس جوان را بگیرد.

ترکیب احتمالی پرتغال:

پاتریسیو، په په، فونته، گوئررو، سدریک، کاروالیو، موتینیو، ماریو، برناردو سیلوا، رونالدو و گوئدس.

سرمربی: فرناندو سانتوس