موج
کدخبر : ۲۲۴۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-224698

روز گذشته اسامی ۲۲ بازیکن تیم ملی بسکتبال برای حضور در اردوی این تیم اعلام شد؛ به نظر می رسد ۴ ملی پوش نمی توانند به دلیل حضور در مسابقات بین دانشگاهی در تمرینات تیم ملی حاضر شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، بهرام قدیمی گفت: مشکل 4 بازیکنی که نمیتوانستند برای اردوی تیم ملی بسکتبال حضور پیدا کنند در حال حل شدن است و این بازیکنان نیز می توانند به بلژیک اعزام شوند.

بهرام قدیمی، رییس فدراسیون ورزش های بین دانشگاهی جهان که خبر از اعزام کاروان ایران به رقابت های بین دانشگاهی در بلژیک در روزهای آینده داده، اعلام کرده که ۴ بازیکن تیم ملی بسکتبال در ترکیب تیم دانشگاهی ایران حضور دارند.

در حالی که تیم های فوتسال، بسکتبال زنان و مردان به این رقابت ها اعزام می شوند، در ترکیب نماینده بسکتبال ایران نفراتی صمد نیکخواه بهرامی، آرمان زنگنه، روزبه ارغوان و نوید نیکتاش حضور دارند. این ۴ بازیکن توسط مهران شاهین طبع به اردوی تیم ملی که از ۴ اردیبهشت قرار است در تهران آغاز شود، دعوت شده اند. 

قدیمی در پاسخ به این سوال که درباره غیبت این ۴ بازیکن در اردوی تیم ملی و سفر آنها به بلژیک برای رقابت های بین دانشگاهی جهان با فدراسیون بسکتبال مذاکره شده، گفت: ما اجازه این بازیکنان را از فدراسیون گرفتیم. در ضمن آنها برای تفریح به بلژیک نمی روند و مسابقاتی که آنجا برگزار می شود، خودش یک اردوی تدارکاتی برای این ملی پوشان به حساب می آید.

کاروان تیم های دانشگاهی ایران روز سه شنبه هفته جاری برای حضور در مسابقات جهانی راهی بلژیک می شوند.

غیبت کاپیتان تیم ملی و ۳ ملی پوش دیگر در شرایطی در اردوی یک هفته ای پیش رو رقم می خورد که تیم ملی بسکتبال در کوران رقابت های انتخابی جام جهانی قرار دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها