موج
کدخبر : ۲۱۱۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-211501

مرکز رسانه‌ای بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ به صورت رسمی باز شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت Inside the games، در حالی که یک ماه به شروع بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در کره جنوبی باقی‌ مانده است، مرکز رسانه‌ای اصلی این بازی‌ها دیروز (سه‌شنبه) به صورت رسمی باز شد.

مرکز رسانه‌ای بازی‌های المپیک زمستانی در منطقه تفریحی آلپنسیا قرار دارد که نزدیک مراکز ورزشی کوهستانی و برخی از مکان‌های دیگر مانند دهکده المپیک است. هتل رسمی IOC نیز در نزدیکی این مرکز رسانه‌ای قرار دارد.

مرکز رسانه‌ای بازی‌های المپیک زمستانی از هشت صبح تا ۱۱ شب تا روز سی‌ام ژانویه و از آن به بعد، ۲۴ ساعته باز است.

MPC بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ شامل سه ساختمان برای اقامت خبرنگاران و عکاسان است. همچنین سه اتاق کنفرانس در مکان‌های استراحت دارد.

رییس کمیته‌ برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۱۸ گفت‌: با توجه به این که یک ماه تا شروع بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ باقی‌ مانده است. خوشحالیم که مرکز رسانه‌ای اصلی بازی‌ها را باز کردیم و آماده استقبال از اهالی رسانه هستیم. رسانه‌های محلی و بین‌المللی نقاشی اساسی در موفقیت بازی‌های المپیک دارند. آنها داستان بازی‌ها را برای جهان روایت می‌کنند. آنها به ما کمک می‌کنند که تماشاگران جدید داشته باشیم و هیجان بازی‌ها را منتقل می‌کنند. ما از آنها به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنیم و امیدواریم که از مرکز رسانه‌ای بازی‌ها احساس راحتی داشته باشند.

مرکز خبری رسانه‌های تصویری بین‌المللی (IBC) نیز دیروز باز شده است. ۵۰ رسانه تصویری و بیش از ۸۰۰۰ خبرنگار در این مرکز مستقر می‌شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها