موج
کدخبر : ۱۳۶۸۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-136808

واکنش مهاجم لسترسیتی به توطئه علیه رانیری:

مهاجم لسترسیتی که در شایعات مطبوعات به عنوان یکی از توطئه‌گران اصلی در اخراج رانیری لقب گرفته بود در فضای مجازی به این حدس و گمان‌ها پاسخ کوبنده‌ای داد.

به گزارش خبرگزاری موج، اخراج رانیری آن هم در این زمان تعجب همگان را برانگیخت. برخی از مطبوعات از توطئه سخن گفتند. کودتایی علیه مربی از طرف برخی بازیکنان بزرگ و رئیس باشگاه، که یکی از بزرگترین آنها «جیمی واردی» بود.

اشمایکل، محرز و مرگان در فضای مجازی از مربی ایتالیایی قدردانی کردند تا نوبت به مهاجم انگلیسی رسید.

جیمی واردی در اینستاگرام خود نوشت: من باید در این زمانه احمقانه بهترین لغات و مناسب‌ترین قدردانی را برای رانیری انتخاب کنم زیرا به وی بسیار مدیون هستم. کلودیو همیشه مورد احترام من است. چیزی که ما به همراه هم و تیم، کسب کردیم غیرممکن بود.

مهاجم لستر ادامه داد: مربی همواره به من اطمینان کرد زمانی که بسیاری از آدم‌ها چنین کاری را از من دریغ کردند. من تا ابد قدردان و مدیون او هستم.

این تهمت‌ها نادرست، بی‌پایه و بسیار ناراحت‌کننده است!

وی اضافه کرد:‌ حدس و گمان‌هایی که درباره اخراج زده شد و من نیز در آن حضور داشتم از اساس نادرست، بی‌پایه و بسیار ناراحت کننده است.

واردی تصریح کرد: تنها گناه ما به عنوان یک تیم، عملکرد دور از انتظار ما بود که همه ما در رختکن و مصاحبه‌ها به آن اذعان داشتیم. ما تمام سعیمان را کردیم تا نتایج بهتر شود و اصلاح شویم. امیدوارم کلودیو در هرجا که هست بهترین باشد. ممنونم برای همه چیز کلودیو !

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها