موج
کدخبر : ۱۳۴۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-134258

بارز آمریکایی باز هم نمایندگان کشورمان را شکست خواهد داد

مسابقات جام جهانی کشتی از فردا در کرمانشاه برگزار خواهد شد که در این ترنمنت 8 تیم از نقاط مختلف دنیا حضور پیدا خواهند کرد.

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا و به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود در همین خصوص ابراهیم جوادی قهرمان جهان و المپیک با خبرنگار خبرگزاری موج گفتگو کرد که به شرح زیر می باشد:

*به نظر شما در قرعه کشی این رقابت ها تبانی شده است؟

-خیر! زیرا اگر چنین اتفاقی افتاده بود روس ها خیلی زود نسبت به این موضوع شکایت می کردند، در ضمن قرعه کشی در محل اتحادیه جهانی کشتی و جلوی تمام نمایندگان تیم ها انجام شد که تبانی صورت نگیرد. همچنین باید بگویم که ما هم از این موضوع خوشحال نیستیم به دلیل اینکه اگر در گروه سخت بود ورزشکاران ما بیشتر محک می خوردند.

*پس شما نظرتان این است که اگر ایران در گروهB بود برای کشتی گیران ما بهتر بود؟

-بله! ما از اینکه در گروه آسان قرار گرفته ایم ناراحت هستیم زیرا تیم ملی کشتی ایران سالهاست قهرمان جهان می شود اگر امسال در گروه سخت قرار می گرفت و قهرمان نمی شد چیزی از ارزش های ورزشکاران ما کم نمی کرد فقط بچه ها باید بیشتر از الان برای قهرمانی تلاش می کردند، ضمن اینکه بعد از صعود از گروه باید با عصاره گروه اول مسابقه دهند که اگر بتوانند قهرمان شوند نشان می دهد برای تیم ملی ایران هیچ فرقی نمی کرد در چه گروهی باشد کما اینکه باید چنین چیزی هم باشد.

*در مورد وزن 97 کیلو و نبود رضا یزدانی در تیم ملی بگویید به نظرتان آیا جایگزینان یزدانی می توانند جای خالی او را پر کنند؟

-متاسفانه ما چندین سال است در وزن 97 کیلو دچار ضعف هستیم حال هم با وجود مصدومیت یزدانی این خلا بیشتر به چشم می خورد؛ در ضمن زمان کشتی رضا یزدانی به سر آمده و وی نمی تواند برای قهرمانی کشتی بگیرد، در هر صورت ما در این وزن ضعف داریم و فعلا کسی نیست که بتوانیم روی قهرمانی آن حساب کنیم. اگر عسگری محمدیان دوپینگ ناخواسته اش در نمی آمد تیم ملی کشتی کشورمان در این وزن ضعف که نداشت هیچ، بلکه می توانست بعنوان یکی از مدعیان باشد.

جردن بارز چندین سال پیاپی توانسته در مسابقات مختلف ایرانیان را شکست دهد فکر می کنید آیا این طلسم در کرمانشاه شکسته شود؟

-جردن بارز کشتی گیر شش دانگی است که توانسته قهرمان جهان و المپیک شود اگر حسن یزدانی یک وزن بالاتر نمی رفت می توانست بارز آمریکایی  را شکست دهد، اما با این وضعیت او می تواند دوباره کشتیگیران ایرانی را شکست دهد مگر اینکه اتفاق تا خواسته ای بیافتد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها