تئاترهای شهر اردیبهشت ماه چقدر فروختند؟

آمار فروش نمایش‌های‌ مجموعه تئاترشهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ اعلام شد.

تئاترهای شهر اردیبهشت ماه چقدر فروختند؟
به گزارش خبرگزاری موج

 به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، نمایش «گالیله» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که از ۲۹ فروردین در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ مخاطب و قیمت بلیت۳۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است، با مجموع ۱۹ اجرا و میزبانی از ۷ هزار و ۵۷۷ مخاطب (با احتساب بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) توانست به فروشی معادل ۱ میلیارد و ۷۷۶ میلیون تومان دست پیدا کند.

نمایش «روال عادی» به کارگردانی کیارش رُست که اجرای خود را از ۳۰ فروردین در تالار چهارسو، با ظرفیت۱۳۲ نفر و قیمت بلیت۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۲۱ اجرا و میزبانی از ۱ هزار و ۳۰۷ مخاطب توانست به فروشی معادل ۱۸۱ میلیون و  ۹۸هزار تومان برسد.

نمایش «توقف اتانازی» به کارگردانی محمدرضا عطایی فر که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار چهارسو با ظرفیت۱۳۲ نفر و قیمت بلیت۱۸۰ هزار تومان آغاز کرده است، با مجموع ۲۵ اجرا و میزبانی از ۱ هزار و ۷۴۲ مخاطب، توانست به فروشی معادل ۲۳۹ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «آن بُرد» به کارگردانی مهدی زندیه و آیدین تمبرچی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت۱۷۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۲۷ اجرا و میزبانی از ۲ هزار و ۲۹۹ مخاطب، فروشی معادل ۳۴۵ میلیون۷۴۶ هزار تومان داشته است.

نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی نیز که اجرای خود را از ۲۳ فروردین در تالار قشقایی، با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت۱۴۰ هزار تومان آغاز کرده است، با ۲۱ اجرا و میزبانی از ۲ هزار و ۱۹۴ مخاطب به فروشی معادل ۲۶۰ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «آبی گونه» به کارگردانی کاوه مهدوی که از ۲۳ فروردین در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت۱۵۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده است،‌ با مجموع ۲۵ اجرا و میزبانی از ۹۳۱ مخاطب به فروشی معادل ۹۴ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان دست پیدا کند.

نمایش «کان لم یکن» به کارگردانی سید علی موسویان که از ۲۶ فروردین در تالار سایه با ظرفیت صندلی۷۲ نفر و قیمت بلیت۱۵۰ هزارتومان روی صحنه رفته است، با ۲۳ اجرا، ۸۷۱ مخاطب جذب کرده و به فروشی معادل ۸۸ میلیون و ۲۵۴ هزار تومان دست یافته است.

نمایش «نظام ابن عربی» به کارگردانی یاسمین عباسی که از ۲ اردیبهشت‌ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت صندلی ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان به صحنه رفته است، با ۱۷ اجرا میزبان ۳۴۶ مخاطب بوده و به فروش ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.   

در تماشاخانه سنگلج، نمایش «سلطان عمرا بمیرد» به کارگردانی محمدجواد کبودرآهنگی که از ۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳به صحنه رفته است، پانزدهمین اجرای خود را پشت سر گذاشت و در مجموع، میزبان ۵۷۱ تماشاگر بوده است. این نمایش با بلیت ۱۰۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن۲۳۶ نفری،  مبلغ  ۲۱ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان فروخته است.

همچنین نمایش «جادوی شهرزاد» به کارگردانی احمد دهقان نیز که اجرای خود را از ۹ اردیبهشت‌ماه  ۱۴۰۳ آغاز کرده است، با ۱۰ اجرا توانسته است ۶۳۳ تماشاگر را به تماشاخانه سنگلج جلب کند. این نمایش با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن۲۳۶ نفری، توانسته مبلغ  ۲۷ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان بفروشد.

در تالار هنر، نمایش«انگشتر اسرارآمیز» به کارگردانی میثم یوسفی که از ۲ اردیبهشتماه ۱۴۰۳در سالنی با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۱۹ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانست ۱ هزار و ۸۴۶ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۱۱۴ میلیون و ۴۸۲ هزار تومان دست پیدا کند.   

همچنین نمایش «آکادمی پرندگان» به کارگردانی حسین مزینانی که از ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۳در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است؛ با ۲۷ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانسته ۱ هزار و ۵۴۸ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۱۰۸ میلیون و ۲۷۸ هزار تومان دست پیدا کند.

لازم به یادآوری است که با احتساب بلیت‌های تمام بها، نیم بها، میهمان و تخفیف‌دار است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه