موج
کدخبر : ۳۸۷۲۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387206

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به وضعیت بیماران کرونایی در استان و فوت دو بیمار دیگر گفت: با شناسایی ۱۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۷۵ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۷ هزار و ۵۹۵ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به وضعیت بیماران کرونایی در استان، گفت: با شناسایی ۱۵۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۷۵ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۷ هزار و ۵۹۵ نفر رسید.

وی عنوان کرد: با فوت ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۰۲ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸۱ مورد بود که ۸۶ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت:  ۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۲۵ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۶۰  ، بهار یک هزار و هفت ، تویسرکان یک هزار و ۵۱ ، رزن ۸۰۰، درگزین ۲۹۴، فامنین ۳۲۴ و کبودراهنگ یک هزار و ۶۷ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۵۱۲ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۸۱ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۳۲۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان سه شهرستان ملایر، نهاوند و کبودراهنگ در وضعیت قرمز، شهرستان های همدان، تویسرکان، اسدآباد، درگزین و رزن در وضعیت نارنجی و شهرستان های فامنین و بهار در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها