موج
کدخبر : ۳۸۷۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387202

علیرضا شهبازی:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به مشکلات دامداران در بخش تأمین نهاده‌های دامی، گفت: در شرایط کنونی که وضعیت سختی برای دامداران به‌وجود آمده در قالب کمک و جبران این مسائل باید امکاناتی را در اختیار آنان قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا شهبازی،  نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازار نهاده های دامی اظهار داشت: در شرایط کنونی برخی دنبال عدم تعادل در بازار نهاده‌های دامی هستند که باید با آنان برخورد شود.

 نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات دامداران در بخش تأمین نهاده‌های دامی، دولت باید برای حل مشکل دامداران تصمیم قاطعی بگیرد.

وی گفت: دولت در قالب کمک و جبران کم‌کاری‌ها امکاناتی را در اختیار دامداران قرار دهد 

شهبازی تصریح کرد: در صورت کم‌توجهی به مسائل دامداران، مشکلات زیادی دامنگیر کشور می شود و ما در آینده به واردکننده محصولات دامی تبدیل خواهیم شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: دولت در شرایط کنونی که وضعیت سختی برای دامداران به‌وجود آمده در قالب کمک و جبران این مسائل باید امکاناتی را در اختیار آنان قرار دهد.

وی در خصوص گرانی نهاده‌های دامی، بیان کرد: نمایندگان مجلس به دنبال حل مشکل هستند و در این رابطه به وزارت جهاد کشاورزی هم تذکر داده‌اند ضمن اینکه تا حل مشکل موضوع را رها نخواهیم کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مشکلات یاد شده، هفته آینده با ملاقات با وزیر جهاد کشاورزی از نزدیک خواستار توجه جدی‌تر آنان به رفع مسائل و تنگناهای دامداران خواهم شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: برخی از فضای موجود برای تامین منافع خود سوء استفاده کرده و نمی گذارند بازار نهاده‌های دامی به تعادل برسد که لازم است با آنان برخورد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها