موج
کدخبر : ۳۷۹۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379972

شهردار همدان یادآور شد:

شهردار همدان با اشاره به وضعیت مطلوب ورزش شهروندی و اقداماتی که منجر به رشد این حوزه شده است، گفت: توجه به سلامت و نشاط شهروندان در گسترش ورزش شهروندی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، عباس صوفی، شهردار همدان در آئین افتتاحیه دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان  با اشاره به وضعیت شهروندی در همدان، عنوان کرد: شهرداری همدان مبدع ورزش محلات بوده که با تغییر ساختار به ورزش شهروندی تغییر نام داده تا بتوانیم قدم‌های بزرگ‌تری برداریم.

وی اظهار کرد: ورزش شهروندی شهرداری همدان سال گذشته موفق شد در طرح شهر فعال در حوزه ورزش از وزیر ورزش و جوانان کشور لوح تقدیر دریافت کند.

شهردار همدان با اشاره به اهداف ورزش شهروندی شهرداری همدان گفت: با تلاش مجموعه ورزش شهروندی شهرداری همدان امیدواریم ۵۰ هزار نفر از جمعیت همدان در سایت ورزش شهروندی ثبت نام کنند.

صوفی خاطرنشان کرد: شهرداری همدان در کنار اهداف عمرانی و توسعه شهر، سلامت و نشاط شهروندان را با گسترش ورزش شهروندی در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه در تمام مناطق شهرداری زیرساخت‌های ورزشی رشد داشته است، بیان کرد: تا تابستان امسال چمن مصنوعی مجموعه معاونت ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار همدان عنوان کرد: یک سالن تخصصی رشته کشتی را نیز در منطقه خضر همدان در حال ساخت داریم.

صوفی با اشاره به عملکرد مثبت شهرداری همدان در بحث ورزش گفت: خوشبختانه در حال حاضر تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری در لیگ دسته دوم فوتبال کشور عملکرد خوبی داشته که امیدواریم در پایان فصل به لیگ دسته اول صعود کند.

وی افزود: تیم‌های پایه شهرداری نیز عملکرد خوبی داشته‌اند و تیم جوانان شهرداری همدان به لیگ یک جوانان کشور صعود کرد.

گفتنی است؛ آئین افتتاحیه دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان با حضور فرماندار همدان، شهردار همدان، رئیس دفتر حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و رئیس و مجموعه ورزش شهروندی شهرداری همدان برگزار شد.

در پایان این مراسم از لوگو ورزش شهروندی شهرداری همدان رونمایی و دفتر دبیرخانه ورزش شهروندی شهرداری همدان نیز افتتاح شد.

همچنین ابلاغ اعضای ورزش شهروندی شهرداری همدان نیز اهدا شد.

شهردار همدان نیز به صورت نمادین در سایت ورزش شهروندی شهرداری همدان ثبت نام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها