موج
کدخبر : ۳۷۵۳۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375305

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خبر داد:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به آموزش های مختلف مهارتی و آموزش حرفه ی منبت معرق رزین در شهرستان نهاوند گفت: در سال گذشته ۳۴هزار و ۳۱۱ نفر در آزمون های مهارتی شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان وهب مختاران،  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان با اشاره به شرکت بیش از 30 هزار نفر در آزمون های مهارتی و اعلام این خبر افزود: ۱۵ هزار و ۹۴۵ نفر بصورت آنلاین مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفتند.

مختاران با اشاره به اینکه 8هزار و 638 نفر در آزمون های هماهنگ شرکت کردند بیان داشت:یک هزار و 123 تفر نیز در آزمون های تفاهم نامه شرکت داشتند.

وی افراد آزمون دهنده در صنعت ساختمان را هشت هزار و 569 نفر عنوان کرد و اظهار داشت در آزمون های ادواری 36 نفر مورد ارزیابی و سنجش قرارگرفتند.

وی خاطر نشان کرد: تعداد ۲۲هزار و ۶۶۲ نفر مرد و ۱۱هزار و ۶۴۹ نفر زن در آزمون های فنی و حرفه ای شرکت داشتند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان در راستای حمایت از کارآفرین و ایجاد اشتغال پایدار از آموزش حرفه ی منبت معرق رزین در شهرستان نهاوند خبر داد و افزود: کارآفرینی در رشد اقتصادی ،اشتغال و تولید تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

مختاران با اشاره به اینکه آموزش های نوین و فناوری های پیشرفته می تواند منشا ایجاد اشتغال در کشور گردد بیان داشت: تعامل و همکاری   با کارآفرین مطرح استان که رشته ی منبت معرق رزین را راه اندازی کرده است ،نویدبخش اشتغال، توسعه و رونق اقتصادی برای جوانان و افراد جویای کار می باشد.  

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها