موج
کدخبر : ۳۷۳۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373307

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان، از فوت 11 بیمار دیگر و شناسایی 674 مورد جدید از ابتلا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری ،  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان روز یکشنبه با اشاره به فوت 11بیمار کرونایی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، عنوان کرد: مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در این استان به ۱۱ هزار و 608 نفر و بیماران سرپایی به 28 هزار و 161 مورد رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت که با شناسایی 674 بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری و سرپایی به ۳۹ هزار و 769 نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: با فوت 11 بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته مجموع متوفیان قطعی ابتلا به کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی این ویروس تاکنون به یک هزار و 619 نفر رسید.

طاهری بیان کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و74 مورد بود که 194 نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک 23بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی 48 بیمار وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد 418، بهار 665، تویسرکان 764، رزن 502، درگزین ۲۰۸، فامنین ۲۰4 و کبودراهنگ 733 نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و 111 نفر در ملایر، یک هزار و 392  نفر در نهاوند و چهارهزار و 309 نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها