موج
کدخبر : ۳۶۵۵۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365525

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان؛

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان همدان، از فوت سه بیمار کرونایی دیگر و وضعیت 29 بیمار با وضعیتی وخیم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان همدان، افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۵ مورد بود که از این تعداد ۳۹ نفر در بخش عادی بستری شدند.

محمد طاهری افزود: همچنین با شناسایی ۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۱۰ هزار و ۲۶۴ نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین در حال حاضر هفت بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۲۹ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۷، بهار ۵۹۱، تویسرکان ۶۵۰، رزن ۴۴۰، درگزین ۱۹۶، فامنین ۱۷۸ و کبودراهنگ ۶۵۶ نفر بوده است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۸۸۸ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۳۱ نفر در نهاوند و سه هزار و ۸۹۳ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، استاندار همدان روز (شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان، گفت که براساس اعلام ستاد ملی کرونا و جدیدترین بررسی های انجام شده در خصوص رنگ بندی شهرهای استان همدان، «بهار، تویسرکان، رزن و درگزین» در وضعیت نارنجی، «همدان، ملایر و نهاوند» در وضعیت زرد و «فامنین ، کبودرآهنگ، اسدآباد» نیز در وضعیت آبی کرونا قرار گرفته‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها