موج
کدخبر : ۳۶۳۹۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363939

به مناسبت دهه فجر انقلاب و سالروز تاسیس سازمان امور اراضی کشور برگزار می شود:

مدیر اموراراضی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از انتشار فراخوان نخستین مسابقه بزرگ عکاسی حافظان زمین خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، هوشنگ کرمی، مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با اعلام این خبر گفت: دفتر ترویج، روابط عمومی و اموربین الملل سازمان امور اراضی کشور این رویداد فرهنگی هنری را با هدف آشنایی عموم مردم با فعالیت های حوزه مدیریت امور زمین و به ویژه اطلاع‌رسانی درباره ضرورت حفظ کاربری اراضی کشاورزی برگزار می‌کند.

وی افزود: از این رو کلیه همکاران، خانواده آن‌ها و دیگر علاقمندان می توانند با ارسال عکس های خلاقانه خود که هرگونه فعالیت در این حوزه را به بهترین صورت به تصویر کشیده باشد در این رقابت شرکت کنند.

کرمی درباره شرایط شرکت در این جشنواره گفت: موضوعات این جشنواره عبارتند از: تغییر کاربری غیرمجاز زمین های کشاورزی، ویلاسازی و هرگونه ساخت و ساز در زمین های کشاورزی و باغها، یکپارچه سازی اراضی کشاورزی، حدنگاری (کاداستر) زمین‌های کشاورزی، واگذاری زمین برای طرح‌های کشاورزی و طرح های غیر کشاورزی.

مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: شرکت کنندگان تا 22 بهمن ماه فرصت دارند تا فایل عکس‌هایی را که با دوربین عکاسی یا تلفن همراه خود گرفته‌اند به ایمیل ltm@laoi.ir یا ID تلگرام @art_of_persia ارسال کنند.

وی با بیان اینکه به 20 اثر منتخب جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد، گفت: هر نفر می تواند پنج «قطعه» عکس با موضوعات مختلف یا دو «مجموعه عکس» را که هرکدام حداقل شامل پنج قطعه تصویر با موضوع مشخص باشد ارسال کند.

کرمی در پایان با بیان اینکه ارسال فرم مشخصات برای هرعکس یا مجموعه عکس ضروری است، افزود: در صورت عدم ارسال فرم مشخصات، اثر از دور رقابت خارج می شود.

گفتنی است که شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت امور اراضی به نشانی  www.laoi.ir مراجعه کنند.

 

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها