موج
کدخبر : ۳۲۴۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324412

رییس کمیسیون بازرسی و نظارت اتاق اصناف اسدآباد خبر داد:

رییس کمیسیون بازرسی و نظارت اتاق اصناف اسدآباد با اشاره به شیوع کرونا ویروس در اسدآباد، از پلمپ و جریمهبیش از 30 واحدی صنفی متخلف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، موسی رضا غفاریان، رییس کمیسیون بازرسی و نظارت اتاق اصناف اسدآباد از پلمب ۸۳ واحد صنفی متخلف در این شهر خبر داد و گفت: صاحبان این صنوف از مقررات ستاد پیشگیری از کرونا سرپیچی کرده و در این ایام فعالیت می‌کردند.

 موسی رضا غفاریان اظهار داشت: این واحدهای متخلف جزو مغازه های غیرضروری بودند که بی توجه به سلامت مردم اسدآباد در ایام شیوع کرونایی باز بودند که در اقدامی قاطع از سوی مسوولان پلمب شدند.

وی با اشاره به شدت بازرسی ها در این ایام گفت: ۱۸ شکایت مردمی از واحدهای صنفی به دست ما رسیده و تاکنون  ۳۵ واحد صنفی هم جریمه شده اند.

رییس کمیسیون بازرسی و نظارت اتاق اصناف اسدآباد علاوه بر بازار، دفاتر بیمه و واحدهای خدماتی بین راهی نیز تعطیل هستند که به عملکرد آنها نیز نظارت می شود.

غفاریان خاطرنشان کرد: واحدهای لبنیاتی سنتی که محصول پاستوریزه تولید می کنند و برای اینکار مجوز دریافت کرده اند، مجاز به فعالیت هستند و فعالیت بقیه اصناف مشابه غیرقانونی است.

به گفته وی بازار اسدآباد تا روز  ۲۲ فروردین تعطیل است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها