موج

مصطفی پناهنده خبر داد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان همزمان با گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری، از افتتاح 3 مجتمع خدماتی رفاهی در این هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی پناهنده، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به افتتاح 3 مجتمع خدماتی رفاهی استان همدان در هفته حمل ونقل گفت: مجتمع خدماتی رفاهی بهاران در محور اسدآباد – داشبلاغ با آورده شخصی 38 میلیون ریال و 330 میلیون تومان کمک های بلاعوض در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع احداث شده است.

مصطفی پناهنده، افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی ولایت در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع در محور تویسرکان – همدان را از دیگر مجتمع های قابل افتتاح این هفته عنوان کرد و یادآور شد: برای این طرح نیز مبلغ 30 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و 345 میلیون تومان نیز کمک بلاعوض بوده است.

وی ادامه داد: مجتمع خدماتی رفاهی طلوع نیز با 10 هزار مترمربع مساحت در محور جوکار – تویسرکان از دیگر مجتمع های قابل افتتاح است که برای این طرح نیز مبلغ 35 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و مبلغ 350 میلیون تومان هم کمک بلاعوض بوده است

این مسئول تأکید کرد: در هر 3 مجتمع کاربری های داخلی شامل رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه، سرویس بهداشتی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت ایجاد شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: با بهره برداری از این 3 مجتمع، زمینه اشتغال 34 نفر فراهم شده است.

هم اکنون ۳2 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال در استان همدان وجود دارد که با افتتاح این 3 طرح، شمار مجتمع های استان به ۳5 باب می رسد.

26 آذر ماه در تقویم کشور به نام هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری نامگذاری شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها