موج

گرزین؛

مدیر مخابرات منطقه ای همدان در تقدیر از روابط عمومی مخابرات منطقه همدان به عنوان کسب رتبه سوم در ارزیابی سالیانه روابط عمومی های مخابراتی کشور، از روابط عمومی و انعکاس انتظارات مردم، سخن گفت

به گزارش خبرگزاری موج همدان، گرزین، مدیر مخابرات منطقه ای همدان در مراسم تقدیر از روابط عمومی مخابرات منطقه همدان که در ارزیابی سالیانه روابط عمومی های مخابراتی کشور رتبه سوم را کسب کرده است، با اشاره به روابط عمومی و انعکاس انتظارات مردم،  اظهار داشت: درارزیابی های به عمل آمده توسط روابط عمومی شرکت مخابرات ایران ، روابط عمومی مخابرات منطقه ای همدان حائز رتبه سوم در کشور شده است.

گرزین افزود: روابط عمومی یکی از قسمت های بسیارمهم وتاثیرگذارمجموعه مخابرات است که از ظرفیتی دارای اهمیت برخوردار است.

وی با اشاره به روابط عمومی و انعکاس انتظارات مردم و نقش مطالعه و پژوهش در ایجاد ارتباطی سازنده با مردم توسط روابط عمومی، ابراز کرد: روابط عمومی وظیفه ای حساس وتعیین کننده است که نقش مهم انعکاس انتظارات مردم را از دستگاه بر عهده دارد.

مخابرات منطقه ای همدان

مدیر مخابرات منطقه ای همدان با اشاره به تغییر رضایت مردم از مخابرات، افزود: کارکنان بایستی در هر قسمتی که مشغول به فعالیت هستند به بهترین شکل ممکن در آن به ایفای نقش خود بپردازند.

در ادامه این مراسم فریدون حسن پور، مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان با اشاره به روابط عمومی و انعکاس انتظارات مردم و بیان اهمیت روابط عمومی در افزایش میزان رضایت مردم از دستگاه ها به تبیین عملکرد روابط عمومی وبرنامه های آتی آن پرداخت.

حسن پور، روابط عمومی را نقطه عطفی درارتباط مشتریان و مردم با مخابرات خواند، و ابراز کرد: با توجه به اینکه ارتباطات به صورت لحظه ای درحال تحول و دگرگونی است، بایستی داده های خود را در حوزه کاری افزایش دهیم.

وی با اشاره به روابط عمومی و انعکاس انتظارات مردم، افزود: بایستی با تحلیل، برنامه ریزی، مطالعه و البته با راهبرد صحیح حرکت کرد و ارتباط صحیح بارسانه ها و کانال های خبری را به جهت بسط اخبار مرتبط حفظ کرد.

مخابرات منطقه ای همدان 2

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها