موج
کدخبر : ۲۷۷۸۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277817

در پی انتصابات جدید در استانداری همدان صورت گرفت؛

در پی انتصابات دنباله دار بانوان در همدان و در نظر گرفته شدن توانمندی آنان توسط استاندار، این بار سه بانوی دیگر در پست های مختلف قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  سید سعید شاهرخی در جلسه امروز شنبه با معاونان و مدیران ستادی استانداری همدان از تفکیک معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان با موافقت رئیس جمهور و ابلاغ ساختار جدید به استان خبر داد.

بر این اساس استاندار همدان در حکمی «سید محمد رضا میرصفدری» را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری منصوب کرد.

ظاهر پور مجاهد نیز به عنوان معاون اقتصادی به فعالیت خود ادامه خواهد داد؛ میر صفدری پیش از این در سمت مدیرکل اداری و مالی استانداری فعالیت داشت.

همچنین به دنبال انتصاب سید محمدرضا میرصفدری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، استاندار همدان در حکمی «عبدالله امیری» را به عنوان مدیر کل اداری و مالی استانداری منصوب و معرفی کرد و از وی خواست نگاه وی به ارتقا نیروها به خصوص استفاده از جوانان و بانوان و توجه به معیشت کارکنان را عملیاتی کنند.

همچنین با حکم استاندار همدان، «اسدالله عباس زاده» به عنوان مدیر کل حراست استانداری و «مهدی اخوان» به عنوان معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری همدان منصوب شدند.

همچنین در جلسه امروز استاندار همدان با تقدیر از حمیدرضا یاری؛ «مجید درویشی» را به سمت سرپرست مدیر عاملی شرکت سیاحتی علیصدر منصوب کرد.

استاندار همدان همچنین در ادامه روند انتصاب بانوان در استان همدان ۳ نفر دیگر از بانوان استان را به سمت‌های مدیریتی منصوب و احکام آنها را اعطا کرد.

بر این اساس «خانم نیکبخت» به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری بهار، «معصومه باقری» به عنوان معاون اداره کل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان و «فاطمه قربانی» به سمت معاون برنامه ریزی فرمانداری فامنین منصوب شدند.

تا کنون ۸ بانو در استان به عنوان معاون فرماندار منصوب و معرفی شده‌اند و هفته قبل نیز برای اولین بار با حکم استاندار همدان لیلا امیدی به عنوان سرپرست فرمانداری اسدآباد منصوب شد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها