موج
کدخبر : ۲۷۶۵۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276540

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از تجهیز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به دستگاه «ام.آر. آی» و افتتاح به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوندخبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حبیب اله موسوی بهار ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با حسن بهرام نیا نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی با موضوع تجهیز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به «ام. آر. آی» و افتتاح به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوند، اظهار داشت: در تلاش هستیم که بیمارستان شهید قدوسی نهاوند را به یک دستگاه «ام.آر. آی» مجهز کنیم که در آینده نزدیک این امر محقق خواهد شد.

 

تجهیز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به دستگاه «ام.آر. آی» 

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به کمبود این دستگاه در شهرستان نهاوند در بخش دولتی، بیشتر بیماران مورد نیاز این تشخیص به شهرستان‌های مجاور مراجعه می‌کنند که این اقدام برای بسیاری از بیماران سخت و دشوار است و اگر این تجهیز به موقع انجام شود بخشی از مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.

حسن بهرام نیا در خصوص امکان استخدام کارکنان مورد نیاز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند نیز گفت: انتظار داریم مکاتبات لازم از طریق معاونت درمان انجام شود زیرا این بیمارستان در حال پیشرفت است و قطعاً در آینده با کمبود نیرو مواجه خواهد بود.

بهرام نیا با اشاره به ضرورت بررسی ساخت و تجهیز به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان، گفت: این مرکز با توجه به شرایط فیزیکی ساخت و محیطی مناسب، خدمات بهداشتی و درمانی قابل توجهی را به مراجعین ارائه خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از تجهیز بیمارستان شهید قدوسی نهاوند به دستگاه «ام.آر. آی» و افتتاح به موقع مرکز جامع سلامت شهر فیروزان از توابع شهرستان نهاوندخبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها