موج
کدخبر : ۲۷۳۳۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273357

نایب رئیس شورای شهر همدان مطرح کرد:

نایب رئیس شورای شهر همدان از گسترش و تعمیم شورای اجتماعی محلات به دیگر نقاط شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، نایب رئیس شورای شهر همدان در نخستین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان با اشاره به اینکه امیدواریم امسال کیفیت خدمات شهرداری در ارائه به شهروندان و مسافران بهتر از سال‌های قبل باشد؛ گفت: انتظار می‌رود برنامه‌های بهتر و جدیدتری در نوروز ۹۹ با برنامه‌ریزی‌های به موقع و مناسب ارائه شود.

حمید بادامی نجات خواستار پیگیری برخی موارد از جمله کارهای نیمه‌تمام در سال جاری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شد و گفت: فرهنگسرای کسب و کار با توجه به نامگذاری سال تکمیل شود تا شهرداری همدان در حوزه ترویج فرهنگ کسب و کار در بین شهرداری‌های کشور پیش قدم بوده و الگویی برای دیگر شهرها باشد.

بادامی‌نجات با تأکید بر اینکه این اقدام باید در کل سطح شهر صورت گیرد، عنوان کرد: نباید تنها به راه اندازی فرهنگسرای کسب و کار بسنده کرد بلکه باید با تبلیغات محیطی مناسب کار تخصصی و مشاوره با کارشناسان موجی در شهر ایجاد شود که مردم به این سمت کشیده شوند.

نایب رئیس شورای شهر همدان افزود: ایجاد شورای اجتماعی محلات نیز که سال گذشته در ۴ محله افتتاح شد امسال تکمیل و به کل محلات شهر تعمیم یابد تا از ظرفیت مشارکت مردمی استفاده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها