موج
کدخبر : ۲۶۹۲۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269213

محسن جهانشیر:

محسن جهانشیر در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملایر اظهار کرد: یکی از مهمترین سیاست‌ها در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان را استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محسن جهانشیر در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملایر اظهار کرد: یکی از مهمترین سیاست‌ها در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان را استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد عنوان کرد و افزود: جوانان در این حوزه خوش درخشیدند و توانایی خود را ثابت کردند.

محسن جهانشیر از بانک‌های عامل در حوزه ارائه تسهیلات تشکر کرد و این همکاری را بسیار تأثیرگذار دانست.

امام جمعه ملایر نیز در این نشست با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری بیان کرد: در شرایطی که ملت ما از دستاوردهای عظیم انقلاب بهره وافر دارد و چالش‌ها، آسیب‌ها و غفلت‌ها را پشت سر گذاشته و همچنین فتوحاتی را به دست آورده اکنون آماده انتقال میراث انقلاب در آغاز شکوفایی به نسل جوان با طراوت و از راه رسیده است.

حجت‌الاسلام باقر برقراری ادامه داد: این بیانیه سرشار از آرمان خواهی، امید و روشن کردن تکلیف بر دیگران است و توانسته موضوع انتقال هوشمندانه میراث عظیم انقلاب اسلامی را به نسل دیگر نشان دهد و این انتقال انقلاب به نسل دیگر از نقاط چالشی همه انقلاب‌هاست.

حجت‌الاسلام برقراری افزود: جوانان بعد از انقلاب ثابت کردند هر زمان به آنها اعتماد شده موفق عمل کرده‌اند و باید امروز به نسل جوان اعتماد کنیم و دشمنان نظام به نسل جوان دلبسته اند

وی تاکید کرد: دشمنان نظام هم به همین نسل جوان دلبسته هستند اما امیدواریم خود جوانان به میدان بیایند و اجازه ندهند که این بیانیه منزوی و بایکوت شود و نخبگان و فرهیختگان جوان به میدان آمده و تمامی اهداف این بیانیه را البته با همراهی و تجربه نسل اول تبیین کنند.

وی افزود: ما باید جوانان امروزی و خواسته‌های آنان را بشناسیم و شرایط ازدواج و اشتغال را برای جوانان مهیا کنیم و آنان را دست کم نگیریم.

امام جمعه ملایر تصریح کرد: یکی از نیازهای روحی جوان داشتن دین و ایمان است و یک جوانی که امروز در صحنه ورزش به مصاف دشمنان نمی‌رود به معنویت رسیده است.

فرماندار ویژه ملایر نیز در این نشست اظهار داشت: وجود جوانان در هر کشور یک نعمت بزرگ از جانب خداوند است و باعث پویایی و تحرک بیشتر جامعه می‌شود.

باب الله فتحی عنوان کرد: شهرستان ملایر یک شهرستان فرهنگی است که جوانان بسیاری نیز در این زمینه فعالیت دارند و باید از این ظرفیت به‌درستی استفاده کنیم.

فتحی با بیان اینکه در این دولت شاهد شکوفایی در حوزه جوانان بودیم، افزود: در دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای برای جوانان در نظر گرفته شد و شاهد حضور جوانان در پست‌های مدیریتی بودیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها