موج
کدخبر : ۲۶۸۸۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268817

مدیر اداره ورزش و جوانان اسدآباد:

مدیر اداره ورزش و جوانان اسدآباد گفت: میزان مشارکت بانوان در ورزش اسدآباد بسیار خوب و مطلوب شده اما هنوز نیازمند رفع موانع فرهنگی و اجتماعی پیش روی بانوان هستیم که با کاهش این موانع بانوان بیشتر در جامعه می توانند حضور داشته باشند و در فعالیتهای بدنی و ورزشی شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طلایی منعم با بیان اینکه تعداد هیئت های ورزشی فعال شهرستان  اسدآباد 32 هیئت است، افزود: میزان مشارکت بانوان در ورزش اسدآباد بسیار خوب و  مطلوب شده اما هنوز نیازمند رفع موانع فرهنگی و اجتماعی پیش روی بانوان هستیم که با کاهش این موانع بانوان بیشتر در جامعه می توانند حضور داشته باشند و در فعالیتهای بدنی و ورزشی شرکت کنند.
مدیر اداره ورزش و جوانان اسدآباد در ادامه با اشاره به اینکه ورزش دوچرخه سواری بانوان  شهرستان برای اولین بار در اسدآباد راه اندازی شده و در حال فعالیت است تصریح کرد: پروژه استخر شنای مجموعه آزادی شهر اسدآباد وزمین چمن مصنوعی شهر آجین در بهار سال 98 افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید ضمن اینکه سالن ورزشی روستای چنار سفلی ،چمن مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی و سایت تیر اندازی باکمان از دیگر پروژه های ورزشی قابل افتتاح  سال 98 این شهرستان خواهند بود.
وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی از جمله آموزش و پرورش با اداره ورزش و جوانان شهرستان در راستای استعدادیابی ورزشکاران اضافه کرد:در  برخی رشته های ورزشی از جمله ژیمناستیک و دو میدانی در این شهرستان نیازمند  زیرساخت های لازم هستیم  که باید در همین راستا خانه ژیمناستیک و پیست مناسب برای دومیدانی  داشته باشیم.
طلایی منعم با اشاره به فعالیت 12 باشگاه خصوصی ورزشی در سطح شهرستان افزود:باشگاه های خصوصی در شهرستان اسدآباد روند رو به رشدی داشته و متقاضی برای تاسیس باشگاه های خصوصی جدید بسیار است.
وی همچنین گفت:هیات های روستایی ورزش شهرستان نسبت به دیگر هیات ها با سرعت در حال حرکت هستند و میزان استقبال جمعیت از ورزش هیات های روستایی بالاست و برخی روستاها نیازمند احداث سالن ورزشی و فراهم کردن زیرساخت های ورزشی بوده  که  در همین راستا فرماندار شهرستان کمک شایانی  داشته اند.
این فرد مسئول با اشاره به موفقیت های ورزشکاران اسدآبادی در برخی از رشته های ورزشی خاطر نشان کرد:شرکت یکی از ورزشکاران بسکتبال  اسدآباد در مسابقات جهانی،نایب قهرمان آسیا شدن یکی از ورزشکاران در بسکتبال 3 نفره ،شناخته شدن یکی از بازیکنان اسدآبادی به عنوان بهترین بازیکن در بسکتبال 3 نفره جهان ،شرکت کشتی گیران اسدآبادی در مسابقات بین المللی ،کسب عناوین مختلف کشوری توسط ورزش باستانی و زورخانه ای از جمله موفقیت های ورزشکاران این شهرستان در سال جاری بوده است.
طلایی منعم اظهار کرد:حمایت از ورزشکاران ،استعدادیابی ،استفاده از مربیان توانمند و مجرب و فراهم کردن بستر آرام برای ورزشکاران از نقش موثری در موفقیت ورزشکاران این شهرستان در مسابقات سطح بین الملل و کسب عناوین برخوردار خواهد بود.
مدیر اداره ورزش جوانان اضافه کرد:از شورای اسلامی و شهرداری انتظار است  مبلمان شهری طوری طراحی و گسترش یابد که بستر انجام فعالیتهای ورزشی به صورت همگانی برای مردم این شهرستان فراهم شده و در ورزش همگانی بتوانیم در سال آینده جهش چشمگیری داشته باشیم.
 
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها