موج

سرهنگ شااحمد ساکی:

فرمانده انتظامی نهاوند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در نهاوند کشف و در این راستا ۱۰ باند مواد مخدر متلاشی‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، ساکی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون  ۳۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه دست‌ساز کشف و ضبط شده است، افزود: این تعداد مواد محترقه طی اقدامات عملیاتی و انتظامی صورت گرفته از ۶ دستگاه خودروی سواری کشف شده و متهمان نیز برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.

فرمانده انتظامی نهاوند با توصیه به خانواده‌ها در راستای توجه به فرزندان گفت: با توجه به فرارسیدن ایام پایانی سال و همچنین چهارشنبه آخرسال از همه شهروندان تقاضا داریم از خرید این مواد که غالباً به‌صورت دستی ساخته می‌شوند و می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیر جسمانی ایجاد کنند اجتناب کنند.

وی با تأکید بر اینکه اقدامات اطلاعاتی پلیس برای شناسایی باندهای تهیه و توزیع این مواد به‌صورت مستمر انجام می‌شود، گفت: با توجه به قرار گرفتن در ایام پایانی سال پلیس به‌صورت جدی با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه در سطح شهرستان برخورد خواهد کرد.

ساکی در ادامه از کشف ۲۸ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون ایسوزو طی روز گذشته در نهاوند خبر داد و گفت: در پی اطلاع واصله مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیون ایسوزو حامل مقدار زیادی مواد مخدر از نوع تریاک است توقیف و کشف این محموله در دستور کار پلیس نهاوند قرار گرفت.

فرمانده انتظامی نهاوند ادامه داد: مسیر حرکت این کامیون از  ملایر به سمت نهاوند بود که در مبادی ورودی شهر با انجام یک عملیات مشترک با پلیس استان خودرو توقیف شد.

وی افزود: پس از توقیف خودرو در یک بازرسی تخصصی حدود ۲۸ کیلوگرم تریاک که در این کامیون جاسازی‌شده بود کشف شد.

ساکی با اشاره به اینکه در این زمینه ۳ نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در نهاوند کشف و در این راستا ۱۰ باند مواد مخدر متلاشی‌شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها