موج
کدخبر : ۲۶۷۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267659

علیمحمدی مطرح کرد:

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: گذشت و ایثار زنان برای حفظ کانون خانواده نمونه ای مثال زدنی است چراکه حضورشان آرامش و پاکی را با خود به همراه دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری همدان به مناسبت گرامیداشت روز زن در در جمع بانوان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اظهارداشت: نهاد خانواده  از ارکان مهم جامعه است و  حمایت از بانوان شاغل و خودکفا امری مهم محسوب می شود.

ربیعه علیمحمدی مطرح کرد: گذشت و ایثار زنان برای حفظ کانون خانواده نمونه ای مثال زدنی است  چراکه حضورشان  آرامش و پاکی را با خود به همراه دارد.

وی با بیان اینکه دقت بانوان در انجام امور و برنامه ریزی های کلان در سطح  کشور واستان حائز اهمیت است، گفت: زنان ایرانی مدیرانی باهوش و خبره در امور مالی هستند.

وی درادامه با اشاره به اینکه امروزه ما با جنگ اقتصادی مواجه هستیم، ابراز کرد: امروز دشمن ما پنهان است و ما نیاز به همکاری و کمک یکدیگر داریم تا بتوانیم از این شرایط سخت با موفقیت عبور کنیم.

مدیر کل امور بانوان استانداری همدان به منظور حمایت بیشتر زنان سرپرست خانوار، خواستار تمهیداتی در همکاری با اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان همدان در زمینه های مختلف از جمله: حضور دوره ای بانوان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان در دفتر بانوان و خانواده استانداری به منظور ارایه مشاوره های مالی, اقتصادی و سرمایه گذاری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها