موج
کدخبر : ۲۶۷۳۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267379

سرهنگ محمد باقر سلگی:

فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: با انجام کارهای دقیق اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، محل فعالیت باند شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه یکی از سرشاخه های اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر به همراه یکی از همدستانش دستگیر و حدود ۴۴۵ گرم هروئین از آنان کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت باند تهیه، توزیع و جابجایی مواد مخدر در سطح شهرستان رزن، بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای دقیق اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، محل فعالیت این باند شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه یکی از سرشاخه های اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر به همراه یکی از همدستانش دستگیر و حدود ۴۴۵ گرم هروئین از آنان کشف و یک دستگاه خودرو  نیز توقیف شد.

سرهنگ سلگی خاطرنشان کرد : همچنین در این عملیات پس از شناسایی یک خرده فروش مواد مخدر، متهم دستگیر و ۱۴ گرم هروئین از وی کشف و هر ۳ متهم  پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ از شهروندان درخواست کرد هر گونه فعالیت مشکوک در زمینه خرید و فروش مواد مخدر را سریعا با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها