موج
کدخبر : ۲۶۶۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266813

سردار کامرانی صالح:

فرمانده انتظامی استان همدان اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در یکی از روستاهای شهرستان بهار اقدام به قاچاق دام می کند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان قرار گرفت و در بازرسی از محل موردنظر ۳۲۱ راس گوسفند قاچاق کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح  اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در یکی از روستاهای شهرستان بهار اقدام به قاچاق دام می کند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اخذ مجوز قضایی و در بازرسی از محل موردنظر ۳۲۱ راس گوسفند قاچاق کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به این که ارزش دام های قاچاق کشف شده توسط کارشناسان ۴ میلیارد ریال برآورد شده است، از کشف ۵۰ هزار لیتر نفت کوره قاچاق نیز خبر داد.

سردار کامرانی صالح گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه در یکی از روستاهای تابعه شهر همدان ۲ دستگاه کامیون تانکر دار در حال تخلیه سوخت برای یک کارگاه هستند، بلافاصله ماموران پاسگاه آبشینه به محل اعزام شدند.

وی افزود: طی بررسی مقدماتی مشخص شد این کامیون ها در حال تخلیه نفت کوره قاچاق و فاقد مجوز هستند که ۲ راننده و مالک کارگاه بازداشت و به همراه کامیون ها به مقر انتظامی منتقل شدند.

سردارکامرانی صالح بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و سوخت کشف شده نیز تحویل شرکت ملی نفت شد.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: موضوع برخورد با قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و این فرماندهی با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها