موج
کدخبر : ۲۶۴۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264424

استاندار همدان:

شاهرخی گفت: نشانه‌های پویایی و توسعه شهرستان نهاوند متصاعد می‌شود و در حال حاضر ازلحاظ سرعت اجرایی پروژه‌ها نهاوند خوب است به دنبال تسریع بخشیدن به این مهم هستیم و همه ما در این راستا وظیفه‌داریم.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، استاندار همدان هم‌زمان با افتتاح دانشگاه ملی نهاوند  و دو پروژه دیگر در حوزه بهداشت و درمان و راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه وجب‌به‌وجب خاک نهاوند و مردمانش برای من آشناست، گفت: امروز نهاوند به یک کارگاه توسعه تبدیل‌شده است.

وی بابیان اینکه با پیگیری‌های صورت از طرف فرماندار شهرستان نهاوند و نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در سطوح مختلف تحول قابل‌توجهی صورت گرفته است، تصریح کرد: ۶۹ پروژه‌ای که در این ایام کلنگ زنی و افتتاح‌شده‌اند نشان از این مهم دارد.

شاهرخی با اظهار به اینکه نشانه‌های پویایی و توسعه شهرستان نهاوند متصاعد می‌شود، گفت: در حال حاضر ازلحاظ سرعت اجرایی پروژه‌ها نهاوند خوب است به دنبال تسریع بخشیدن به این مهم هستیم و همه ما در این راستا وظیفه‌داریم.

وی با اشاره به اینکه ساماندهی محورهای ارتباطی و سد گرین از آرزوهای چندین ساله مردم نام‌آشنای نهاوند بوده است، گفت:امیدواریم با اقداماتی که تاکنون انجام‌شده بتوانیم این مهم را به نتیجه برسانیم.

گفتنی است که سید سعید شاهرخی به همراه نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان از پروژه گردشگری بام نهاوند نیز بازدید کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها