نماینده مردم تویسرکان گفت: بزرگترین اشتباه این است که برخی می‌خواهند به دیگران القا کنند که پایداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی موجب بروز مشکلات در بخش‌های مختلف و به ویژه حوزه معیشت و اقتصاد است در حالی که دوری از مدیریت و تفکر انقلابی مهمترین عامل بروز معضلات این‌چنینی است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدمهدی مفتح با بیان اینکه امروز دیگر انقلاب اسلامی و ارزش‌ها و آرمان‌های آن فقط متعلق به ایران نیست، تصریح کرد: امروز نفوذ تفکر انقلابی و اسلامی ایران در عمق جان آزادیخواهان جهان موجب به لرزه افتادن ستون‌های ظلم نظام سلطه جهانی شده است.

وی تاکید کرد: بزرگترین اشتباه این است که برخی می‌خواهند به دیگران القا کنند که پایداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی موجب بروز مشکلات در بخش‌های مختلف و به ویژه حوزه معیشت و اقتصاد است در حالی که دوری از مدیریت و تفکر انقلابی مهمترین عامل بروز معضلات این‌چنینی است.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت ابراز کرد: هر جا بر مواضع انقلابی و اسلامی خود پای فشردیم شاهد فتح قله‌های پیروزی بودیم و هر جا با وادادگی و ترس از نظام استکبار جهانی عقب نشستیم دچار خسارت و زیان شده‌ایم.

وی 40 سالگی انقلاب را نقطه عطفی در حرکت به سمت و سوی پیشبرد تمدن سازی نوین اسلامی در جهان دانست و متذکر شد: مسئولان در سطوح مختلف، دولتمردان و همه فعالان قوه سه گانه باید مشکلات کشور را به حداقل برسانند تا دشمنان از مشکلات برای عقب نشینی ملت ایران از ارزش‌های خود سوء استفاده نکنند.