موج

نماینده مردم تویسرکان:

نماینده مردم تویسرکان گفت: بزرگترین اشتباه این است که برخی می‌خواهند به دیگران القا کنند که پایداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی موجب بروز مشکلات در بخش‌های مختلف و به ویژه حوزه معیشت و اقتصاد است در حالی که دوری از مدیریت و تفکر انقلابی مهمترین عامل بروز معضلات این‌چنینی است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدمهدی مفتح با بیان اینکه امروز دیگر انقلاب اسلامی و ارزش‌ها و آرمان‌های آن فقط متعلق به ایران نیست، تصریح کرد: امروز نفوذ تفکر انقلابی و اسلامی ایران در عمق جان آزادیخواهان جهان موجب به لرزه افتادن ستون‌های ظلم نظام سلطه جهانی شده است.

وی تاکید کرد: بزرگترین اشتباه این است که برخی می‌خواهند به دیگران القا کنند که پایداری نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی موجب بروز مشکلات در بخش‌های مختلف و به ویژه حوزه معیشت و اقتصاد است در حالی که دوری از مدیریت و تفکر انقلابی مهمترین عامل بروز معضلات این‌چنینی است.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت ابراز کرد: هر جا بر مواضع انقلابی و اسلامی خود پای فشردیم شاهد فتح قله‌های پیروزی بودیم و هر جا با وادادگی و ترس از نظام استکبار جهانی عقب نشستیم دچار خسارت و زیان شده‌ایم.

وی 40 سالگی انقلاب را نقطه عطفی در حرکت به سمت و سوی پیشبرد تمدن سازی نوین اسلامی در جهان دانست و متذکر شد: مسئولان در سطوح مختلف، دولتمردان و همه فعالان قوه سه گانه باید مشکلات کشور را به حداقل برسانند تا دشمنان از مشکلات برای عقب نشینی ملت ایران از ارزش‌های خود سوء استفاده نکنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها