موج
کدخبر : ۳۷۲۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372193

عباس قاسمی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری یکی از عاملین قتل دو مرد میانسال در یک عملیات پیچیده پلیسی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عباس قاسمی فرمانده انتظامی میناب اظهار داشت: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع قتل 2 نفر میانسال در یکی از نقاط شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران در صحنه و پس از بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد 2مرد میانسال با انگیزه انتقام جویی توسط دو مرد مسلح به قتل رسیده اند که با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان مخفیگاه احدی از عاملان  قتل مسلحانه دو مرد میانسال مینابی در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی میناب اذعان کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی باتشکیل چند اکیپ به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و جهت انجام ادامه تحقیقات آن را به پلیس آگاهی تحویل دادند.

این مسوول انتظامی افزود: متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل و با صدور قرار روانه زندان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها