موج
کدخبر : ۳۶۶۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366123

مدیر منطقه سه شهرداری بند رعباس با اعلام این خبر افزود :-در راستای اهداف شهر خلاق بندرعباس و به منظور گسترش صنایع دستی و آیین های سنتی ، بازار دائم صنایع دستی بندرعباس تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی پاسلار در نشست با مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس گفت : این بازار دائمی در محل بازار پیشین ماهی فروشان آغاز به کار خواهد کرد و با راه اندازی آن ، کارآفرینان صنایع دستی ، همزمان می توانند محصولات خود را ساخته ، به نمایش گذاشته و به فروش برسانند.

وی اظهار داشت :- در این بازار ، غرفه هایی هم برای آموزش و ساخت صنایع دستی بندرعباس بویژه صنایع دستی دریایی ، اختصاص می یابد . به گفته " پاسلار " با راه اندازی این بازار دائمی ، به اهداف شهر خلاق بندرعباس ، نزدیکتر می شویم و جذب گردشگر نیز رونق می گیرد .

احمد پایدار مدیر مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس نیز با قدردانی از تلاش های منطقه سه شهرداری در راستای صنایع دستی و آیین های سنتی شهر خلاق بندرعباس، گفت :  رونق کسب و کار خانوارها و افزایش درآمد کارآفرینان صنایع دستی از عمده اهداف شهرداری بندرعباس در حوزه اجتماعی شهر خلاق است و با راه اندازی بازار دائم صنایع دستی تا پایان امسال ، گامی مهم در گسترش صنایع دستی و آیین های محلی این شهر برداشته می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها