موج
کدخبر : ۳۶۵۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365245

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در حکمی سید ناصر اشرفی را به سمت سرپرست معاونت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در آیین تکریم و معارفه سرپرست معاونت مسکن و ساختمان این اداره کل با اشاره به حساسیت و اهمیت وظایف این معاونت، عنوان کرد: بر اساس اولویت‌های مورد تاکید اسلامی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به صورت جدی پیگیر بهبود سطح عملکردی طرح اقدام ملی مسکن، بازآفرینی شهری و پروژه های مشارکتی باشید.

وی افزود: باید از همه ظرفیت ها برای تحقق اهداف در دوره جدید مدیریت حوزه معاونت مسکن و ساختمان استفاده شود.

رضایی با تاکید بر اهتمام ویژه جهت تکمیل طرح مساکن مهر باقی مانده استان، گفت: برای حل مشکلات مسکن مهر پیگیری های لازم انجام پذیرد و در این بین از هیچ کوششی دریغ نشود.

اشرفی سرپرست جدید معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان نیز در این مراسم از اعتماد مهندس رضایی در سپردن این مسئولیت تشکر و قدردانی نمود و افزود: سرعت بخشی به اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسکن، بازآفرینی بافت ناکارآمد شهری و رسیدگی به مسائل حقوقی و رفع مشکلات پروژه های مشارکتی، از مهمترین اولویت های ما با توجه به برنامه‌ها و سیاست‌های دولت خواهد بود و انشالله به زودی موانع برطرف و پروژه ها به ثمر خواهد نشست.

گفتنی است ناصر اشرفی پیش از این معاون املاک حقوقی راه و شهرسازی کرمان و هرمزگان را عهده دار بوده است.

در پایان این مراسم از تلاش‌های  جعفری تقدیر و حکم انتصاب اشرفی توسط مهندس رضایی مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان اعطا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها