موج
کدخبر : ۳۶۳۱۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363127

علی رئوفی مطرح کرد؛

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به کاهش دما و سرمای هوا، گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی استان باید سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی استان به ویژه گلخانه داران بخش کشاورزی را به موقع تامین کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه کارگروه سوخت استان با اشاره به اهمیت اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای کاهش خسارت ها، خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دما و سرمای هوا شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مشکلات تامین سوخت واحدهای تولیدی به ویژه در بخش کشاورزی را تامین تا از بروز خسارت های احتمالی در این بخش پیشگیری شود همچنین نفت سفید مورد نیاز  مردم مناطق مختلف استان به موقع تامین و به دست آن‌ها برسد.

وی با تاکید بر اقدام به موقع دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از تحمیل خسارت به مردم با تغییرات جوی، خاطرنشان کرد: تحریم، تورم و ویروس کرونا معضلات و مشکلات بسیاری بر مردم تحمیل کرده است زیبنده نیست دستگاه های اجرایی با نداشتن برنامه مشخص بر مشکلات آنها بیافزایند.

رئوفی تصریح کرد: بسیاری از مشکلات در بخش های مختلف ناشی از ضعف عملکرد و نظارت دستگاه های اجرایی است.

وی اظهار داشت: در صورت اقدام به موقع دستگاه های اجرایی در مواقع وقوع بحران بسیاری از آسیب ها و تبعات بحران ها کاهش می یابد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: برای کاهش مشکلات مردم در بخش های مختلف دستگاه های اجرایی نظارت ها را تقویت و سطح مدیریت امور را ارتقا بخشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها