موج
کدخبر : ۳۵۶۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356653

با تاثیر موج بارشی؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: با تاثیر موج بارشی، طی امروز در مناطق شرقی و شمالی استان و نقاطی از مناطق مرکزی رگبار باران و رعد وبرق و افزایش سرعت باد مورد انتظار است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری در استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی  پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با تاثیر موج بارشی، طی امروز در مناطق شرقی و شمالی استان و نقاطی از مناطق مرکزی رگبار باران و رعد وبرق و افزایش سرعت باد مورد انتظار است.

وی گفت: از اوایل شب و طی روز دوشنبه تاثیرات این سامانه بارشی در سایر مناطق استان مورد انتظار است و به تدریج از ساعات صبح سه شنبه از مناطق شرقی استان خارج خواهد شد.

ی عنوان کرد: دریا طی امروز در مناطق غربی  استان کمی متلاطم است، توصیه می شود با توجه به وقوع بارندگی در ساعات بعدازظهر و شب در محدوده جزایر غربی، شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

عارفی عنوان کرد: دریا به ویژه از ساعات بعدازظهر در جزایر غربی استان و تنگه ی هرمز با وزش بادهای جنوب غربی-شمال غربی نسبتا مواج خواهد بود.

وی اضافه کرد: سرعت وزش باد در جزایر غربی گاهی تا 45 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج به بیش از 150 سانتیمتر خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها