موج
کدخبر : ۳۴۳۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343992

محمد قویدل لاری مطرح کرد:

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: دانش آموزان هرمزگانی دارای مشکل در خصوص اینترنت و یا عدم دسترسی به دستگاه تبلت و تلفن همراه شناسایی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد قویدل لاری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش درجلسه لایو شبکه شاد با معاونین متوسطه سراسر استان هرمزگان گفت: شرایط بازگشائی مدارس در روز ۱۵ شهریور ماه سال جاری، بسته اعلام نظر ستاد ملی کرونا دارد.

وی افزود: ضرورت دارد چگونگی برنامه های آموزشی و پرورشی در سه وضعیت سفید، زرد و قرمز به دبیران تشریح شود و آمادگی لازم برای هر سه وضعیت را باید ایجاد کرد.

قویدل تصریح کرد: برای سپری شدن سال تحصیلی مطلوب، رعایت کلیه مفاد شیوه نامه بازگشایی مدارس به ویژه نظارت بر آموزش های مجازی و همچنین تولید محتوای آموزشی برای دانش آموزان باید به صورت جدی پیگیری شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: شناسایی دانش آموزان هرمزگانی دارای مشکل در خصوص اینترنت و یا عدم دسترسی به دستگاه تبلت و تلفن همراه و نیز پوشش آموزش و تحصیل این دانش آموزان از طریق درس نامه از نکات مهمی است که اهتمام جدی برای تحقق آن لازم است.

قویدل رعایت پوشش مناسب رشته های نظری و رشته های فنی را مهم برشمرد بر رعایت سهم های بین شاخه ای و بین رشته ای برابر برنامه های سند تحول بنیادین ابلاغی به مناطق در ثبت نام دانش آموزان پایه دهم تأکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها