موج
کدخبر : ۳۴۱۶۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341675

در راستای اجرای طرح محله به محله شهرداری صورت گرفت؛

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از اصلاح، بهسازی و نصب مجدد تابلوها، و علائم ترافیکی برخی معابر، در طرح محله به محله خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  حسین اخلاقی ایجاد ایمنی و آرام سازی معابر در کوچه ها، محلات و نقاط کمتر مورد توجه شهر را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ایمن سازی معابر اصلی و فرعی شهر نقش مهمی در افزایش ضریب ایمنی آمد و شد خودروها و شهروندان ایفا می کند.

اخلاقی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح محله به محله هر هفته نقاطی از شهر مورد بازدید و بررسی میدانی قرار می گیرد و درصورت نیاز ؛ تجهیزات ایمنی و ترافیکی اصلاح و بازسازی می شوند .

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری، عنوان کرد: در بازدید های بعمل آمده، محله کوی آزاد شهر، کوچه شاهد، میدان انبه، محله طلیعه، خیابان پدران آسمانی( بلوار سید جمال و بلوار امام خمینی (ره) ) در مناطق یک، دو و سه شهرداری مورد بررسی و بازدید قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: از جمله فعالیت های انجام شده اصلاح و آچار کشی پکیج های عابر پیاده، تعمیر و راه اندازی چراغ چشمک زن و تعویض سر تابلوهای فرسوده در محلات ذکر شده بوده است.

اخلاقی همچنین جمع آوری استوانه ایمنی فرسوده در نقاطی همچون درب ورودی شهرداری مرکزی، چهارراه فاطمیه، بلوار پدران آسمانی، روبروی پارک لاله و حد فاصل میدان شهدا تا چهارراه سازمان را از دیگر فعالیت های سازمان در طرح محله به محله برشمرد.

این مسئول در پایان اظهار کرد: بازدید و بررسی ایستگاه های تاکسی و اتوبوس سطح شهر و رفع مشکلات و نواقص ایمنی ترافیکی بوجود آمده نیز از دیگر فعالیت ها بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها