موج
کدخبر : ۳۴۰۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340489

رییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: آزمون آنلاین داوری برای بیش از ۷۰۰ شرکت کننده برای نخستین بار در استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور رعایت دستور العمل های بهداشتی برای نخستین بار در کشور آزمون آنلاین داوری از طریق سامانه الکترونیک و توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری این آزمون جامع ، بیش از ۷۰۰ شرکت کننده در اقصی نقاط استان هرمزگان با مراجعه به سامانه طراحی شده در فضای وب به رقابت علمی پرداختند.

علی صالحی با اشاره به برگزاری دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته داوری طی ماه های اخیر در استان هرمزگان اظهار داشت: این جلسات در هفت مرحله و در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار شد و در مرحله نهایی آن که به صورت کارگاه علمی برگزار شد، بیش از ۷۰۰ دانش‌پذیر با تدریس قضات مجرب دادگستری استان به فراگیری مطالب و یادگیری اصول داوری حقوقی پرداختند.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با اشاره به روند اجرایی و نحوه برگزاری آزمون به منظور تشکیل کانون داوری در استان هرمزگان یادآور شد: شرکت کنندگانی که در آزمون نهایی، حدنصاب نمره قبولی را کسب می‌کنند، به عضویت کانون داوری دادگستری استان در می آیند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها