موج
کدخبر : ۳۴۰۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340177

فریدون همتی مطرح کرد؛

استاندار هرمزگان گفت: خبرنگاران با ایجاد وحدت و همدلی به رشد و پیشرفت استان کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات هرمزگان گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در هرمزگان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار، باید با ایجاد وحدت و همدلی به توسعه و پیشرفت بیشتر استان کمک کنند.

  استاندار هرمزگان از تلاش‌ها و همکاری‌های مجموعه رسانه‌ها و مطبوعات هرمزگان تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: هر کس در هر جایگاهی که در هرمزگان قرار دارد، باید کمک کند تا به هدف پیشرفت و توسعه بیشتر استان، دست یابیم.

وی ادامه داد: باید با وحدت، همدلی و تعامل، میان همه افراد تاثیرگذار بر افکار و رفتار مردم و نقش آفرین در شکل گیری پدیده های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در استان هماهنگی خوبی ایجاد شود.

فریدون همتی با تاکید بر اینکه نقد باید منصفانه، عاقلانه و سازنده باشد، افزود: هرمزگان استانی دارای ظرفیت‌های بسیار برای توسعه است و در مسیر توسعه، وجود هماهنگی و وحدت نظر  بسیار مهم است.

همتی نقش رسانه‌ها در توسعه و پیشرفت جامعه را بسیار مهم و حیاتی دانست و بیان داشت: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در هرمزگان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار، باید با ایجاد وحدت و همدلی به توسعه و پیشرفت بیشتر استان کمک کنند.

وی گفت: کشور به کار و فعالیت نیاز دارد و مقام معظم رهبری نیز همواره بر کار و وحدت تاکید داشته‌اند.

استاندار هرمزگان ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه در هرمزگان، خاطرنشان کرد: کمیته‌ای متشکل از همه دیدگاه ها برای بهتر برگزار شدن مراسم روز خبرنگار به صورت مجازی در هرمزگان تشکیل و  درخواست‌های خود را از طریق روابط عمومی استانداری پیگیری کنند.

همتی تصریح کرد: در خصوص اعطای تسهیلات کم بهره به خبرنگاران و همچنین جهت خرید تجهیزات مورد نیاز به دفاتر رسانه ها با مرکز رایزنی می شود.

استاندار هرمزگان در خصوص تامین مسکن ویژه اهالی رسانه هم گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این خصوص مکاتبه لازم را انجام داده و نسبت به پیگیری اقدام کند و استانداری نیز حمایت های لازم را از همه اهالی رسانه خواهد داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها