موج
کدخبر : ۳۳۱۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331767

روح الله محسن زاده تاکید کرد؛

سرپرست مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان هرمزگان گفت: پروژه ها را باید اولویت بندی کنیم و از تزریق قطره چکانی اعتبارات بین پروژه ها تقسیم بپرهیزیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، روح اله محسن زاده سرپرست مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان هرمزگان، با بیان اینکه حوزه ساخت یکی از مهمترین حوزه های اداره کل راه و شهرسازی است،  اذعان داشت: استان هرمزگان به واسطه وسعت 70 هزار کیلومترمربع، بحث ژئو تکنیکی و ارتفاع پستی که نسبت به استان های همجوار دارد و آب های روانی که به این استان سرازیر می شود هزینه های ساخت  راه سازی را در این استان افزایش داده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: 70 درصد صادرات و واردات کشور از مسیر استان هرمزگان انجام می گیرد و این محور ترانزیتی نقش بسیار مهمی را در توسعه استان دارد که این مسئله می طلبد جایگاه آن را به مسئولان گوشزد کنیم تا اعتباراتی را در جهت ساخت راه هایی مناسب در خور این شاه‌راه اقتصادی اختصاص یابد.
سرپرست مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان هرمزگان در ادامه با بیان اینکه علیرغم تمامی کمبودها و فشارهای اقتصادی با اعتبارات مورد نظر سعی در تکمیل پروژه های نیمه تمام در هرمزگان داریم، عنوان کرد: بدون معطلی و با اعتبارات مورد نظر سعی در تکمیل پروژه ها داریم و این روند کماکان ادامه خواهد یافت.
وی به تشریح اقدامات حوزه فنی و اجرایی پرداخت و گفت: در این حوزه بین 70 تا 80 پروژه داریم که 100 هزار متر مربع است و تقریبا برای تکمیل و اتمام این پروژه ها اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان نیاز داریم.
محسن زاده در پایان اضافه کرد:  پروژه ها را باید اولویت بندی کنیم و از تزریق قطره چکانی اعتبارات بین پروژه ها بپرهیزیم چرا که راه حل بهتر این است که بر مبنای اولویت، اعتبار مورد نیاز را برای تکمیل پروژه ها در نظر بگیریم تا پروژه ها به صورت نیمه تمام برای سال آینده نمانند و هر چه سریعتر شاهد بهره برداری از پروژه ها باشیم.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها