موج
کدخبر : ۳۲۶۲۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326275

رامین اشوری خبر داد؛

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بندرلنگه از تشکیل ۱۳۱ فقره پرونده تخلف صنفی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رامین اشوری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بندرلنگه، اذعان داشت: در اجرای طرح نظارتی بر بازار ۲۰۳ مورد بازرسی از تاریخ ۹۹/۱/۱۲ تا ۹۹/۱/۱۵ شهرستان بندرلنگه انجام شد.
رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت افزود: در بازرسی های انجام شده ۱۳۱ پرونده تخلف صنفی به ارزش پانصد و سی و هفت میلیون و هفتاد و سه هزار ریال تشکیل شده که بیشتر تخلفات مربوط به گران فروشی، عدم درج قیمت و عدم رعایت اصول بهداشتی بوده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه ۱۰ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شده است،  افزود: در راستای کاهش قیمت ارزاق عمومی مقدار ۵۵ تن برنج، ۲۴ تن شکر ، ۲۵ تن مرغ ، ۲۷ تن پرتقال ، ۲۶ تن سیب و ۵ تن و چهارصد کیلو گوشت با نرخ مصوب بین مردم توزیع شد.
آشوری با اشاره به همکاری مردم با بازرسان کنترل و نظارت بر بازار، گفت: مردم درصورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با شماره ۱۲۴تماس بگیرند و مورد تخلف را گزارش کنند.
این مقام مسئول از کلیه کسبه در صنوف های مختلف خواست اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا مشمول جریمه و یا پلمب واحد صنفی خود نشوند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها