موج
کدخبر : ۳۱۸۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318034

سعید ناجی خبر داد؛

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان از تخصیص هزار و ۳۱۸ شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان،  در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات استان هرمزگان، با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، افزود: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان ۴۹ شعبه انتخاباتی و ۷۸۵ شعبه ثابت و ۵۳۳ شعبه سیار در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۱۳ نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کردند که پس از تایید صلاحیت‌ها و انصراف‌ها ۴۷ نفر برای نامزدی در انتخابات شرکت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با اشاره به اینکه استان ۳ حوزه انتخاباتی دارد، اضافه کرد: ۲۷ نفر در حوزه مرکزی شامل بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و بوموسی، ۷ نفر در حوزه شرق استان شامل میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد و ۱۱ نفر نیز در حوزه غرب استان شامل بندرلنگه، بستک و پارسیان رقابت می‌کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان بیان کرد: هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ۵ سهمیه نمایندگی دارد که ۳ نفر از حوزه مرکزی، یک نفر از شرق و یک نفر از غرب استان به مجلس یازدهم راه خواهند یافت.

ناجی عنوان کرد: بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور نیز فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد فردا پنجشنبه آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه اول اسفندماه یعنی ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می‌یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها