موج
کدخبر : ۳۱۷۷۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317746

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: جوانان و نسل های بالنده ما که محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، باید از امروز آماده مسئولیت های بزرگ در عرصه جهانی و تمدن سازی باشند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی  نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اظهار کرد: امسال ایران در شرایط خاصی قرار دارد و مردم دریا دل خطه جنوب همراه و متحد با سایر مردم در اقصی نقاط این مرز بوم سیلی محکمی را در حماسه بزرگ 22 بهمن به دشمنان زدند و دنیا هم پیام امت اسلامی ایران را دریافت کرد. 

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی در پایان اذعان داشت: جوانان و نسل های بالنده ما که محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستند، باید از امروز آماده مسئولیت های بزرگ در عرصه جهانی و تمدن سازی باشند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ، گفت:  استکبار جهانی در طول سالیان متمادی، ایادی و دست نشاندگان خود را به میدان آوردند تا تفرقه میان مردم عادی ایجاد کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:  ملت شریف ایران به استکبار و جهانخواران با حضور به موقع در راهپیمایی ثابت کردند که ملت اسلامی ما بعد گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی خسته نخواهند شد و آمریکایی ها باید منتظر سیلی بزرگ و محکم از مردم ایران باشند. 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: در راهپیمایی22 بهمن مردم هوشمندانه، با بصیرت در صحنه ها حضور پیدا کردند، همانگونه که مقام معظم رهبری در خصوص معنای بصیرت فرمودند؛ مردم باید بیدار و هوشیار باشند و بصیرت را محور کارشان قرار دهند و باحضور و تشخیص به موقع در صحنه ها می توانند دشمن را نا امید کرده و روح امید را برای گام دوم انقلاب اسلامی به ارمغان بیاورند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ملت شریف ایران در گام دوم انقلاب نه تنها خسته نخواهد شد بلکه آرمان ها و ارزش ها انقلاب را با قوت و صلابت و عظمت بیشتری دنبال خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها