موج
کدخبر : ۳۱۶۸۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316888

همزمان با دهه فجر؛

سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان از مدرسه ۱۲ کلاسه برکت وحدت سرجوییه رودان با زیر بنا ۱۷۰۰ متر مربع خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، روند مدرسه سازی در کشور را در شرایط تحریم اقتصادی بسیار خوب دانست و از همراهی خیران و نیکوکاران با دولت جهت تامین زیرساخت های بخش تعلیم و تربیت قدردانی کرد.

فریدون همتی، در ادامه ضمن تمجید از عملکرد  سید فخر الدین هاشمی در دوران مدیریتشان در اداره کل نوسازی مدارس استان، او را از سرمایه های بزرگ استان هرمزگان خواند و حمایت همه جانبه خود را از برنامه ها و فعالیت های این اداره کل اعلام کرد.

در ادامه این مراسم، سید فخرالدین هاشمی، سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان نیز از احداث مدرسه  ۱۲ کلاسه برکت وحدت سرجوییه رودان با زیر بنا ۱۷۰۰ متر مربع، آن هم در ایام الله دهه فجر ابراز خشنودی کرد.

وی با بیان اینکه برای ساخت این مدرسه چهار میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: این مدرسه از محل اعتبارات ملی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان و با مشارکت بنیاد برکت ساخته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها